گوشی منعطف اپل

گوشی منعطف اپل تست مقاومت را پشت سر گذاشت

دو نمونه اولیه از دستگاه‌های انعطاف پذیر Apple تست‌های دوام‌پذیری فاکسکان را رد کردند. پس شاید مانند سامسونگ و هواوی، گوشی منعطف اپل هم به زودی وارد بازار شود.

به گزارش پایگاه خبری UDN، کمپانی فاکسکان که مونتاژ و تولید گوشی های آیفون را برعهده دارد، دو گوشی منعطف اپل را در معرض تست‌های مقاومت قرار داد. ظاهرا هر یک از این دو دستگاه، مکانیسم تاشدگی خاص خود را دارند؛ چیزی شبیه به گلکسی زد فولد ۲ و گلکسی زد فلیپ سامسونگ!

به زبان ساده‌تر، یکی از آن‌ها به طور افقی و دیگری به صورت عمودی تا می‌شود. البته هیچ‌کدام از این دو آیفون منعطف، هنوز دستگاه کاملی نیستند. فقط هم بدنه و صفحه نمایش آن‌ها تحت آزمایش قرار گرفته؛ یعنی همان دو بخش چالش‌برانگیز در ساخت دستگاه‌های انعطاف‌پذیر که سامسونگ را نیز هنگام عرضه‌ی نسل اول گلکسی فولد، دچار مشکل کرد.

گوشی منعطف اپل

طبق گزارش منتشر شده، با وجود اینکه هر دو گوشی منعطف اپل تست‌های کنترل کیفیت و دوام‌پذیری را با موفقیت پشت سر گذاشتند؛ این کمپانی پس از پایان روند ارزیابی، یکی را برای تولید نهایی انتخاب خواهد کرد.

هنوز زمان ورود یک آیفون منعطف به بازار موبایل مشخص نیست؛ ولی شاید محتمل‌ترین بازه زمانی، سال ۲۰۲۲ باشد. همچنین انتظار می‌رود چنین دستگاهی به یک سیستم عامل هیبریدی iOS/iPadOS تجهیز شود تا همزمان، کارکرد گوشی و تبلت را داشته باشد.

البته این هنوز یک گزارش تایید نشده است و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری در آینده‌ی نزدیک باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. ایفون هم بالاخره راه افتاد بازار تاشو را از دست نده 😂😂

  2. باید منتظر موند 🙂