آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی اس ۱۰

آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی اس ۱۰ سامسونگ منتشر شد

چند روز پیش، آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) و دیگر اعضای این خانواده منتشر شد. این آپدیت چه ویژگی‌هایی به همراه دارد.

آپدیت جدید که برای این سری منتشر شده، فعلا برای گوشی‌های گلکسی اس ۱۰ ای و گلکسی اس ۱۰ پلاس ۵G در دسترس قرار دارد و در آینده نزدیک برای گوشی‌های گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس منتشر خواهد شد.

انتشار این بروزرسانی مدت زمان زیادی طول کشید، اما ارزش این همه صبر کردن را داشت و حالا شما می‌توانید برای گوشی‌های نام برده، این بروزرسانی را دریافت کنید.

آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی اس ۱۰

برای دریافت این بروزرسانی ابتدا وارد قسمت تنظیمات شوید و در انتهای لیست وارد Software Update شوید و یک گزینه برای دانلود بروزرسانی وجود دارد. با انتخاب این گزینه، بروزرسانی شروع می‌شود و اگز این گزینه برای شما وجود نداشت این بدان معناست که هنوز بروزرسانی برای شما در دسترس نیست.

آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی اس ۱۰

آپدیت اندروید ۱۱ سامسونگ ویژگی های جدیدی مانند حباب مکالمه، ویژگی های جدید مدیریت دسترسی برنامه‌ها، فیلم‌بردرای از صفحه نمایش و کنترل‌های رسانه جدید را به همراه دارد.

سامسونگ همچنین در رابط کاربری OneUI 3.0، از نظر ظاهری صفحه قفل (Lock Screen)، صفحه اصلی، بخش اعلان‌ها و منوی دسترسی را بهبود بخشیده و جلوه‌های حرکتی و انیمیشن را روان‌تر کرده است. سامسونگ می‌گوید حالا فشار دکمه‌ها واقع گرایانه‌تر شده است و جابجایی میان صفحات روان‌تر شده است.

شما می‌توانید برای مطلع شدن از انتشار این بروزرسانی، قسمت Software Update را به طور مداوم بررسی کنید. سامسونگ آپدیت‌های نرم‌افزاری را بر اساس منطقه منتشر می‌کند. همانطور که می‌دانید نمایشگاه CES 2021 نزدیک است و سامسونگ یک تریلر درباره همین نمایشگاه منتشر کرده است که انتظار می‌رود در این رویداد بروزرسانی‌های جدید و سری سامسونگ گلکسی اس ۲۱ منتشر شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. امیدوارم هرچه زودتر برای سامسونگ گلکسی s۲۰ اف ای هم این آپدیت عرضه بشه اگر چه این آپدیت تغییرات زیادی را به دنبال نداشته است