موتورولا اج پلاس

گوشی موتورولا اج پلاس از بازار ایران جمع‌آوری شد

انجمن واردکنندگان موبایل در صفحه توییتری خود نوشت ۴۲۰ دستگاه از گوشی موتورولا اج پلاس از بازار ایران جمع‌آوری شد، اما دلیل جمع‌آوری این گوشی‌ها چه بود؟

طی ماه‌های گذشته گزارش‌های متعددی از سوی خریداران گوشی موتورولا اج پلاس مبنی بر وجود مشکلاتی در صفحه نمایش این گوشی (سبز شدن صفحه نمایش) منتشر شد؛ مشکلی که در سایر برندها یک ایراد عادی بوده و با آپدیت‌های نرم افزاری قابل حل است و حتی اگر آپدیت‌ها قادر به رفع این مشکل نباشند، شرکت سازنده گوشی را تعویض می‌کند، اما این ایراد در گوشی Motorola edge plus خریداران را به صورت جدی به دردسر انداخته است.

جمع‌آوری گوشی موتورولا اج پلاس از بازار

بررسی‌ها حاکی از آن است که اکثر این گوشی‌ها با گارانتی هماتلکام به بازار ایران راه پیدا کردند و کاربرانی که با ایراد سبز شدن صفحه نمایش مواجه شدند، نتوانستند با آپدیت و تعویض نمایشگر مشکل خود را برطرف سازند. سرانجام پس از اینکه اکثر خریداران این گوشی با چنین مشکلی مواجه شدند، شرکت واردکننده رسمی فراخوانی را برای جمع‌آوری گوشی Motorola edge plus منتشر کرد. در همین راستا انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی در حساب توئیتری خود نوشت:

هماتلکام نماینده فروش محصولات موتورولا در ایران طی فراخوانی، ۴۲۰ دستگاه از مدل موتورولا اج پلاس عرضه شده در بازار ایران را به ارزش ۱۱ میلیارد تومان جمع آوری کرد.

دلیل این اقدام تشخیص نقص فنی در صفحه نمایش این مدل عنوان شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*