کالبد شکافی زد تی ای اکسون 20 - Axon 20

کالبد شکافی زد تی ای اکسون ۲۰ ؛ دوربین زیرنمایشگر پیدا شد!

در کالبد شکافی زد تی ای اکسون ۲۰ – Axon 20 با ما همراه باشید تا ببینیم که دوربین سلفی زیر نمایشگر این گوشی چطور کار می‌کند و راز آن در چیست؟

حدودا چند ماه پیش بود که شاهد معرفی اولین گوشی هوشمند با دوربین زیر نمایشگر از سوی شرکت زد تی ای بودیم. به هر حال پیش از این هم ایده ساخت گجت‌های مختلف از این شرکت در قالب طرح‌های مختلف معرفی شده بودند، اما اینبار بالاخره محصول نهایی این طرح جدید را با نام زد تی ای اکسون ۲۰ در بازار جهانی دیدیم که به اولین گوشی با دوربین سلفی زیر نمایشگر تبدیل شد. اما این دوربین چطور قادر به ثبت تصاویر خواهد بود؟

اگر ویدیو مربوط به تست مقاومت Axon 20 را مشاهده کرده باشید، قطعا در جریان تکنولوژی به کار گرفته شده در ساخت این گوشی هستید. نمایشگرهای OLED درواقع به نحوی طراحی شده‌اند که اگر رنگ زمینه آن‌ها سیاه شود، پیکسل‌های آن نیز خاموش خواهند شد؛ به همین شکل در گوشی زد تی ای اکسون ۲۰ قسمت مربوط به دوربین سلفی از وضوح تصویر نسبتا پایین‌تری برخوردار است که باعث می‌شود تا هنگام ثبت تصاویر سلفی بتواند به خارج از نمایشگر دید کافی را داشته باشد.

با این حال، در ویدیو کالبد شکافی مربوط به این گوشی، خواهیم دید که لایه‌های نمایشگر چگونه در آن قرار داده شده و نحوه دقیق کار دوربین سلفی آن به چه شکل خواهد بود.

کالبد شکافی زد تی ای اکسون ۲۰ 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*