مدل های هواوی پی 50 - P50

مدل های هواوی پی ۵۰ نمایشگرهای متفاوتی خواهند داشت

بنابر آخرین گزارشات به نظر می‌رسد که مدل های هواوی پی ۵۰ – P50 در سه نوع متفاوت از طراحی نمایشگر عرضه خواهند شد که آن‌ها را از هم متمایز می‌کند.

اگر از طرفداران شرکت هواوی بوده و یا در کل اخبار دنیای تکنولوژی و گوشی‌های هوشمند را دنبال می‌کنید، قطعا از این موضوع مطلع هستید که سری Mate به عنوان پرچمداران نیمه دوم سال میلادی، و سری P به عنوان پرچمداران نیمه اول سال میلادی توسط این شرکت چینی عرض می‌شوند.

با این حساب و با شروع سال جدید میلادی ۲۰۲۱ به نظر می‌رسد که قرار است تا به زودی اخبار بیشتری را درباره گوشی‌های سری P50 از شرکت هواوی بشنویم. همانطور که در آخرین اطلاعات لو رفته مربوط به آن، شنیده شده که طراحی نمایشگر هرکدام از مدل‌های این پرچمدار از دیگری متفاوت خواهد بود.

نمایشگر مدل های هواوی پی ۵۰

مدل های هواوی پی 50 - P50

به گفته برخی منابع خبری که پیش از این هم اطلاعاتی را درباره پرچمداران قبلی هواوی لو داده بودند، به نظر می‌رسد که امسال نیز هواوی گوشی‌های سری پی را در سه مدل ساده، پرو و پرو پلاس عرضه می‌کند. اما نکته‌ای که درباره آن‌ها وجود دارد، طراحی متفاوت نمایشگر هرکدام خواهد بود.

درحالی که مدل پرو همچنان از طراحی نمایشگر هیپروبلوئید استفاده می‌کند، در ساخت صفحه دو گوشی پی ۵۰ و پی ۵۰ پرو پلاس از گوشه‌های منحنی استفاده می‌شود که در مدل پرو پلاس کمی گردتر بوده و در مدل ساده بسیار شبیه به نمایشگر گلکسی اس ۲۰ خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است که هواوی دیگر از طراحی پیشین برای قرار دادن دوربین روی این سری از پرچمداران خود پیروی نکرده و اینبار در هر سه مدل، شاهد حالت هول پانچ برای اضافه کردن نسبت نمایشگر به صفحه خواهیم بود.

به علاوه، چنان که گفته می‌شود در صفحه پشت گوشی‌های مدل پی ۵۰ مجددا همان طرح قبلی استفاده در سری پی ۴۰ برای قرار گرفتن دوربین‌ها استفاده خواهد شد. با این حال اینبار شاهد اضافه شدن یک سنسور زوم پریسکوپ به جمع ساختار چهارگانه دوربین‌های سری پی ۵۰ خواهیم بود. همچنین لازم به ذکر است که در دوربین‌های این پرچمداران، برای افزایش قدرت فوکس یا به عبارتی دقت در ثبت تصاویر، از تکنولوژی لنز مایع استفاده خواهد شد تا در سال ۲۰۲۱ نیز شاهد ارائه یکی از بهترین دوربین‌های به کار گرفته شده در یک گوشی هوشمند توسط هواوی باشیم.

در آخر نیز لازم به ذکر است که مشکلات شرکت چینی هواوی در مقابل تحریم‌های اعمال شده علیه آن‌ها همچنان رفع نشده و ممکن است سری پی ۵۰ نیز بدون پشتیبانی از خدمات گوگل عرضه شوند. همچنین تامین پردازنده‌های Kirin 9000 برای پرچمداران جدید ظاهرا باعث می‌شود تا هواوی گوشی‌های جدید خود را با چیپ‌های مدیاتک مجهز کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*