شارژر 65 واتی سامسونگ

تصاویری از شارژر ۶۵ واتی سامسونگ منتشر شد

تصاویری از شارژر ۶۵ واتی سامسونگ منتشر شده است که احتمال می‌رود گوشی‌های جدید سامسونگ از این شارژر پشتیبانی کنند.

شارژر ۶۵ واتی سامسونگ (EP-TA865) در ماه سپتامبر (شهریور) توسط مسئولین کره‌ای تایید شد، اما این اولین بار است که خود شارژر را مشاهده می‌کنیم. این شارژر از فناوری Power Delivery تا حداکثر ۲۰ ولت و ۳.۲۵ آمپر پشتیبانی می‌کند و همچنین این شارژر از منبع تغذیه قابل برنامه ریزی (PPS) نیز استفاده می‌کند.

این شارژر آنقدر قدرتمند است که می‌توان از آن برای شارژ لپ تاپ هم استفاده کرد، اما به شرطی که آن لپ تاپ دارای پورت USB-C باشد. در پنجشنبه آینده خانواده گلکسی اس ۲۱ معرفی می‌شود و شارژر ۶۵ واتی برای این گوشی‌ها بیش از حد قوی است و شایعه‌ها حاکی از آن است که گلکسی اس ۲۱ اولترا (Galaxy S21 Ultra) از شارژر ۴۵ واتی (EP-TA845) استفاده خواهد کرد.

شارژر 65 واتی سامسونگ

انتظار می‌رود که گلکسی اس ۲۱ و اس ۲۱ پلاس از شارژر ۲۵ واتی استفاده کنند. به هر حال، به نظر می‌رسد که شما باید شارژر را جداگانه تهیه کنید و سامسونگ هم مثل اپل شارژر را از جعبه خود حذف خواهد کرد.

این احتمال هم وجود دارد که باتری سامسونگ گلکسی نوت ۲۱ اولترا (Galaxy Note 21 Ultra) برای استفاده از شارژر ۶۵ واتی تقویت شده باشد. همچنین ممکن است این شایعه‌ها اشتباه باشند و شارژر ۶۵ واتی برای گلکسی اس ۲۱ اولترا ساخته شده باشد.

احتمال پشتیبانی کردن گلکسی اس ۲۱ اولترا از شارژر ۶۵ واتی وجود دارد، چرا که در گذشته اطلاعاتی از شارژر وایرلس معکوس سری سامسونگ منتشر شده که توان آن به ۹ وات رسیده است و این تقریبا دو برابر توان خروجی پرچمداران سری اس و نوت سامسونگ در سال ۲۰۲۰ است. پس پشتیبانی کردن این گوشی از شارژر ۶۵ واتی چندان هم بعید نیست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*