جاروبرقی هوشمند Roborock S7

جاروبرقی هوشمند Roborock S7 شیائومی معرفی شد

شرکت شیائومی از جاروبرقی هوشمند Roborock S7 رونمایی کرد که دارای باتری ۵۲۰۰ میلی آمپری است و از سنسورهای LiDAR استفاده می‌کند.

جاروبرقی هوشمند Roborock S7 از قابلیت‌های تازه‌ای بهره می‌برد و با هر بار شارژ، به مدت سه ساعت می‌تواند برای شما کار کند.

روبوراک اس ۷ در مقایسه با مدل‌های قبلی، زمین را به شکل عمیق‌تری تمیز می‌کند و در مواجهه با لکه‌های خشک شده، عملکرد بهتری دارد. این جاروبرقی می‌تواند خودش را حدود ۵ میلی متر از زمین بلند کند تا پس از نظافت یک بخش، اثری بر جای نگذارد.

این دستگاه، قابلیت تشخیص فرش را دارد و به صورت خودکار بالاتر می‌آید تا آن را خیس نکند. این جاروبرقی رباتیک می‌تواند اتاق‌ها را نیز تشخیص دهد، با این حال بر خلاف مدل S6 MaxV سال گذشته، دوربین ندارد و برای جهت یابی، از سنسورهای LiDAR استفاده می‌کند.

جاروبرقی هوشمند Roborock S7

ظرفیت زباله دان این جاروبرقی، ۴۷۰ میلی لیتر و ظرفیت مخزن آب آن، ۳۰۰ میلی لیتر است. با تشکر از باتری ۵۲۰۰ میلی آمپری، با هر بار شارژ، قادر هستید حدود ۳ ساعت از آن استفاده کنید که برای نظافت کامل خانه کافی به نظر می‌رسد. همچنین می‌توان برای کنترل دستگاه از اپلیکیشن اختصاصی آن استفاده کرد.

شیائومی اخیرا وعده معرفی یک دستگاه هوشمند تخلیه زباله را نیز داده است که ظاهرا با بعضی از مدل‌های قبلی روبوراک سازگاری دارد. با این حال، آن‌ها اشاره‌ای به مدل S7 نداشته‌اند و باید اطلاعات تکمیلی در این زمینه اعلام شود.

جاروبرقی هوشمند Roborock S7 در رنگ‌های سفید و مشکی و با قیمت ۶۴۹ دلار وارد بازار می‌شود. این محصول از تاریخ ۲۴ مارس (۵ فروردین ۱۴۰۰) در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*