صندلی گیمینگ Razer

صندلی گیمینگ Razer با صفحه نمایش خمیده ۶۰ اینچی معرفی شد

طرح مفهومی صندلی گیمینگ Razer در جریان نمایشگاه CES 2021 به نمایش گذاشته شد که از یک صفحه نمایش خمیده ۶۰ اینچی OLED نیز بهره می‌برد.

صندلی گیمینگ Razer از فناوری هپتیک فیدبک (haptic feedback) استفاده می‌کند و اگر وارد بازار شود، قیمت آن احتمالا بالای ۱۰۰ هزار دلار خواهد بود.

شرکت ریزر از پروژه بروکلین (Project Brooklyn) رونمایی کرد که یک صندلی هوشمند بسیار پیشرفته است و شاید هرگز به خط تولید نرسد. این صندلی به شکلی طراحی شده که نه تنها راحت‌تر از اکثر مدل‌های بازار خواهد بود، بلکه از یک صفحه نمایش خمیده ۶۰ اینچی اولد نیز بهره می‌برد که کاملا جلوی بازیکن قرار می‌گیرد. ساختار این صندلی بیشتر یادآور فیلم‌های علمی تخیلی است و طراحی مدرن آن می‌تواند مورد توجه بازی دوستان قرار بگیرد.

طرح مفهومی این صندلی اگر چه جذاب است اما فعلا چیزی بیشتر از یک ایده بلندپروازانه به حساب نمی‌آید. تلویزیون‌های رول شونده اولد ال جی که اخیرا معرفی شدند، حدود ۸۷ هزار دلار قیمت دارند و شامل صندلی هم نمی‌شوند! بنابر این می‌توانید حدس بزنید که قیمت نهایی صندلی گیمینگ Razer تا چه اندازه می‌تواند نجومی باشد. این صندلی دارای نورپردازی‌های ال ای دی بوده و مجهز به فناوری هپتیک فیدبک هم هست که در حاشیه آن قرار گرفته‌اند. با کمک این تکنولوژی، می‌توانید هر انفجار یا شلیک گلوله در بازی را در جایی که نشسته‌اید، حس کنید و این باعث می‌شود تا هیجان بیشتری به شما منتقل شود.

شرکت ریزر در رابطه با پروژه بروکلین به این نکته اشاره داشته که هدف اصلی از طراحی آن این است که به عنوان منبع الهام استفاده شود و بتوان ایده‌های آن را در تولید صندلی‌های واقع گرایانه به کار گرفت. آن‌ها البته به توسعه این صندلی گیمینگ ادامه خواهند داد تا شرایط را برای عرضه احتمالی آن بسنجند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*