همراه اول

ویژه برنامه‌های همراه اول در ایام فاطمیه اعلام شدند

اپراتور همراه اول و روبیکا با هدف ترویج شعائر مذهبی و خدمت‌‌رسانی به عزاداران برنامه‌های ویژه‌ای را برای ایام فاطمیه در نظر گرفتند که در ادامه با جزئیات این برنامه‌ها آشنا خواهیم شد.

اپراتور همراه اول و روبیکا هم‌‎زمان با نزدیک شدن به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با هدف ترویج شعائر مذهبی و خدمت‌رسانی به عزاداران فاطمی خدمات ویژه‌ای را ارائه خواهند کرد. بر اساس این طرح با مشارکت پایگاه اطلاع‌رسانی عقیق، تمام هیئت‌ها قادر خواهند بود از امکان پخش زنده مراسم خود در اپلیکیشن روبیکا بهره‌مند شوند. مدتی قبل پخش زنده برنامه هیئت‌ها در ماه محرم با استقبال چشمگیر عزاداران حسینی مواجه شده بود.

ویژه برنامه‌های همراه اول در ایام فاطمیه

همراه اول

از آنجایی که ارائه خدمات آنلاین به محافل مذهبی در محدودیت‌هی کرونایی ضرورت دارد، همراه اول به تمام هیئت‌هایی که در این پویش مشارکت داشته باشند، ۲۰ گیگ اینترنت رایگان اهدا می‌کند. هیئت‌ها برای ثبت نام و ارائه مدارک باید به سامانه panel.aghigh.ir مراجعه کنند. از سایر برنامه‌های این پویش می‌توان به راه‌اندازی هیئت سیار عقیق فاطمی اشاره کرد که در آستانه شهادت حضرت زهرا(س) به حرکت در خواهد آمد تا عموم مردم در نقاط مختلف شهر تهران قادر باشند از این فرصت معنوی بهره‌مند گردند.

علاوه بر این، ویژه برنامه باب‌القبله که در مناسبت‌های مذهبی از اپلیکیشن روبیکا پخش می‌شود در ایام فاطمیه نیز از کانال عقیق در روبیکا با حضور مهمانان مذهبی، فرهنگی و هنری به شکل آنلاین پخش خواهد شد. در این برنامه هر شب به قید قرعه به یک نفر از بینندگان سنگ متبرک حرم امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام اهدا خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*