شارژر سامسونگ گلکسی اس 21 - Galaxy S21

شارژر سامسونگ گلکسی اس 21 تنها 20 دلار قیمت دارد

طبق اعلام رسمی شرکت سامسونگ، کاربران در حال حاضر می‌توانند شارژر سامسونگ گلکسی اس 21 – Galaxy S21 را به قیمت 20 دلار تهیه کنند.

پس از معرفی گوشی‌های سری سامسونگ گلکسی اس 21 مشخص شد که ظاهرا هیچکدام از پرچمداران جدید شرکت سامسونگ شارژر ۲۵ واتی برای پر کردن باتری دستگاه را همراه خود ندارند؛ با این حساب ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته تا بعد از مسخره کردن اپل، حال سیاست آن را دنبال کند و به دومین سازنده گوشی‌های هوشمند تبدیل شود که شارژر را از جعبه دستگاه‌های جدید خود حذف می‌کند.

پس با این حساب، ظاهرا اگر شما یک شارژر اضافه از گوشی‌های قدیمی خود نداشته باشید، لازم است تا یک عدد از آن را برای پرچمدار قدرتمند جدید سامسونگ خریداری کنید.

به دنبال شارژر سامسونگ گلکسی اس 21

شارژر سامسونگ گلکسی اس 21 - Galaxy S21

هنگام خرید شارژر برای گوشی‌های سری Galaxy S21 نکته قابل توجه اینجاست که درواقع شما به هیچ وجه نیاز به شارژر ۴۵ واتی نخواهید داشت؛ بلکه هر سه مدل ساده، پلاس و اولترا این دستگاه همگی از شارژر ۲۵ واتی پشتیبانی خواهند کرد که مدل رسمی و اصل آن هم‌اکنون توسط خود شرکت سامسونگ به قیمت ۲۰ دلار فروخته می‌شود.

درواقع این شارژرها در گذشته به قیمت ۳۵ دلار فروخته می‌شدند، اما حال با وجود برداشته شدن آن از جعبه گوشی، حداقل کاری که سامسونگ برای مشتریان انجام داده کاهش قیمت ۱۵ دلاری آن خواهد بود. به هر حال نکته قابل توجه اینجاست که حتی با وجود این کاهش قیمت، هنوز هم شاید ۲۰ دلار بهای گرانی برای خرید یک شارژر باشد؛ شارژری که در مغازه‌های اطراف می‌توانید با قیمت ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان (یا شاید هم کمتر) خریداری کنید، اما به هر حال اگر ایمنی گوشی و تضمین عمر باتری و سرعت شارژ مناسب آن برای شما مهم است، هیچ چیز بهتر از خرید بهترین مدل یعنی مدل اصل نخواهد بود.

همچنین در نظر داشته باشید که در جعبه پرچمداران سامسونگ گلکسی اس 21 هیچ هدفون تایپ سی یا ایربادزی را هم مشاهده نخواهید کرد، پس بهتر است برای گوش دادن به موزیک‌هایی که دوست دارید، بعد از خرید این پرچمدار یک هندزفری سازگار را هم برای آن تهیه کنید. به علاوه، می‌توان اعلام کرد که با این حرکت از سوی شرکت سامسونگ (و همچنین اپل) دیگر نمی‌توان فکر تغییر سیاست آن‌ها را منطقی دانست؛ در نتیجه بهتر است به انتظار عرضه شارژر در جعبه پرچمداران بعدی این شرکت هم نباشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*