سامسونگ SmartThings

سامسونگ SmartThings اجازه می‌دهد خودرو خود را با اندروید اتو کنترل کنید

در مراسم آنپکد ۲۰۲۱ اعلام شد که سامسونگ SmartThings هم اکنون به کاربران اجازه می‌دهد اتومبیل‌های سازگار خود را با استفاده از پلتفرم اندروید اتو (Android Auto) کنترل کنند.

کمپانی سامسونگ در رویداد آنپکد ۲۰۲۱ خود تنها از گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۱ خود رونمایی نکرد؛ بلکه از پیشرفت سرویس‌های نرم افزاری خود نیز پرده برداشت. این کمپانی رسماً پشتیبانی خودروهای بیشتری از اکوسیستم اسمارت تینگز را اعلام کرد. غول کره‌ای همچنین اپلیکیشن سامسونگ SmartThings برای پلتفرم اندروید اتو را رونمایی کرد.

گوشی‌ساز کره‌ای اعلام کرد که کاربران می‌توانند با استفاده از سرویس اسمارت تینگز، موتور خودروهای سازگار با این پلتفرم را خاموش و روشن کنند. کاربران همچنین می‌توانند وضعیت خودروی خود را بررسی کرده و کارهایی مثل روشن کردن کولر را پیش از حرکت خودرو انجام دهند. سامسونگ به لطف همکاری گسترده با گوگل موفق شده اسمارت تینگز را روی اندروید اتو اجرا کند. کاربران اکنون مستقیماً از طریق دستگاه‌های سازگار با این پلتفرم می‌توانند به داشبورد اندروید اتو خودرو خود دسترسی پیدا کنند.

مشتریان می‌توانند با قابلیت کلید دیجیتالی (Digital Key)، قفل درب اتومبیل‌های سازگار را نیز از طریق گوشی‌های گلکسی خود باز کنند. شما می‌توانید این کلید دیجیتالی را با اعضای خانواده و دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید؛ البته به شرطی که آن‌ها از گوشی‌های سامسونگ یا این پلتفرم استفاده کنند. جای پارک خودرو نیز با استفاده از قابلیت SmartThings Find (از طریق UWB) و یک گوشی سازگار مانند گلکسی اس ۲۱ اولترا قابل ردیابی است.

سامسونگ در حال همکاری با شرکت CCC و خودروسازانی نظیر آئودی، بی ام و، فورد و جنسیس است تا بتواند کلید دیجیتالی خودرا استانداردسازی کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. دوستان یک خبر بد متاسفانه خبر رسیده شیافومی بنجل ساز به ملکوت اعلی پیوست(تحریم شد)
    اپدیت شد:شیافومی در کنار قبر برادرش حبابی تدفین خواهد شد
    به همین مناسبت از دوستان و طرفداران شیافومی خواهشمندیم هر چه زودتر گوشی های بنجل و بدرد نخور با قیمت ۱۰هزار تومن بفروشن تا بدبخت نشدن