حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر

احتمالا آیفون ۱۳ با حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر عرضه شود

گزارش جدید بلومبرگ نشان می‌دهد آیفون ۱۳ – iPhone 13، پرچمدار آینده اپل از فناوری حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر استفاده خواهد کرد.

با توجه به جدیدترین گزارش بلومبرگ، آیفون ۱۳ در زمان عرضه تغییرات زیادی نخواهد داشت اما ممکن است با فناوری مدرن حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر عرضه شود. پس از عرضه آیفون ایکس، اپل تمام گوشی‌های خود را به جز آیفون اس ای ۲۰۲۰ به سنسور تشخیص چهره مجهز کرد.

با وجود همه گیری ویروس کرونا، همه ما مجبور به استفاده از ماسک هستیم و سنسور تشخیص چهره نمی‌تواند صورت کاربر را به خوبی تشخیص دهد، پس کاربر مجبور می‌شود ماسک خود را پایین بکشد یا رمز گوشی خود را وارد کند. اما اگر آیفون ۱۳ از حسگر اثر انگشت زیر صفحه استفاده کند، دیگر این مشکلات وجود نخواهند داشت. این ویژگی چند سالی است که در گوشی‌های اندروید وجود دارد.

حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر

بلومبرگ ادعا می‌کند که اپل سنسور تشخیص چهره را حذف نخواهد کرد و این احتمال وجود دارد که اپل هر دو سنسور را در آیفون ۱۳ قرار دهد. بخش دیگر این گزارش درباره حذف پورت شارژر در برخی از مدل‌های آیفون است که کاربر برای شارژر آیفون مجبور به استفاده از شارژر وایرلس می‌شود.

همچنین اطلاعاتی مبنی بر تولید صفحه نمایش تاشو توسط اپل منتشر شده است. با توجه به این اطلاعات اپل نمونه اولیه آیفون تاشو را تولید کرده و در حال انجام آزمایش روی این گوشی است و احتمالا صفحه‌ نمایش این گوشی اندازه آیفون ۱۲ پرو مکس (۶.۷ اینچ) باشد. اما هنوز اطلاعات رسمی توسط اپل منتشر نشده است و تصویری از نمونه اولیه وجود ندارد، در نتیجه این احتمال وجود دارد که اپل هیچ‌ وقت آیفون تاشو را معرفی نکند.

حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر

در پایان این گزارش به عرضه ایرتگ اپل در سال ۲۰۲۱ اشاره شده و نسل جدید آیپد پرو با نمایشگر mini-LED و تراشه‌‌ای سریع‌تر، در اواخر امسال عرضه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*