استعلام مانده بسته اینترنت ایرانسل

کد استعلام مانده بسته اینترنت ایرانسل

برای استعلام مانده بسته اینترنت ایرانسل با استفاده از کد USSD می‌توانید در هر شرایطی حجم و میزان بسته اینترنت سیم کارت ایرانسل را بررسی کنید.

اگر بسته اینترنتی خریداری کنید و مصرف‌تان را مدیریت نکنید، طبیعتا طی مدت کوتاهی حجم ترافیک بسته‌تان پیش از موعد به پایان می‌رسد و ناچار به پرداخت هزینه خواهید شد. بخش قابل توجهی از این مدیریت به دانستن میزان حجم و زمان باقی مانده از بسته ارتباط دارد که خوشبختانه در هر سه اپراتور همراه کشور این قابلیت تعبیه شده است. مشترکان ایرانسل نیز می‌توانند با روش‌های گوناگونی مانند وبسایت ایرانسل، اپلیکیشن ایرانسل من یا حتی پیامک نسبت به استعلام مانده بسته اینترنت خود اقدام کنند.

بر این اساس، رو به اتمام بودن حجم بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل برای کاربران خدمات اینترنت همراه نسل دو، سه و چهار، از طریق پیامک طی دو نوبت به مشترک اطلاع رسانی می‌شود. همچنین آغاز محاسبه تعرفه خدمات اینترنت همراه مشترکان سیم کارت‌های دائمی بر اساس «تعرفه مصرف آزاد» هم طی پیامکی به اطلاع این دسته از مشترکان می‌رسد تا از بروز هزینه‌های اضافی جلوگیری شود. اما استفاده از کد استعلام باقی مانده بسته اینترنت باعث می‌شود تا همیشه بتوانید بدون دردسر، بدون نیاز به اینترنت و با سرعت بالا متوجه میزان اعتبار بسته اینترنتی‌تان شوید.

کد استعلام مانده بسته اینترنت ایرانسل

استعلام مانده بسته اینترنت ایرانسل

با شماره‌گیری کد #۴*۱*۵۵۵* می‌توانید از میزان اعتبار زمانی و حجم باقی مانده بسته اینترنت‌تان مطلع شوید. این ویژگی برای کاربران دائمی و اعتباری قابل استفاده خواهد بود اما به منظور مشاهده باقی مانده اعتبار حجمی تمامی بسته‌های افزایشی و ترکیبی، بایستی کد #۱۰*۱۴۱* را شماره‌گیری کنید که مخصوص کاربران اعتباری این اپراتور است.

البته روش‌های دیگری برای این کار وجود دارد که به سلیقه و راحتی کاربر بستگی دارد. میزان باقی مانده اعتبار حجمی و زمانی بسته‌های اینترنت  ایرانسل، از طریق نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» نیز به صورت آنی برای مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری قابل مشاهده است. همچنین کنترل مصرف و شارژ حساب، تغییر طرح تعرفه، دریافت و پرداخت صورت حساب، فعالسازی بسته‌های افزایشی و ثبت و بازبینی رخدادها از دیگر قابلیت‌های این برنامه بوده که برای کاربران گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید، iOS و جاوا قابل استفاده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*