واکسن ایرانی کرونا

واکسن ایرانی کرونا از دوشنبه ۲۸ دی به گروه چهارم تزریق می‌شود

مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن ایرانی کرونا گفت از روز دوشنبه ۲۸ دی ماه ۹۹ این واکسن داخلی به گروه چهارم تزریق خواهد شد.

دکتر حامد حسینی، مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران عنوان کرد از روز دوشنبه تزریق واکسن ایرانی کرونا به گروه چهارم را آغاز خواهیم کرد و تزریق دوز ۵ میکروگرم نیز به این تست اضافه خواهد شد. وی افزود بر اساس جلسه‌ای که اخیرا با وزارت بهداشت برگزار کردیم و نامه کتبی که دریافت شد، این اجازه را داریم تا تزریق واکسن داخلی به گروه بعدی را شروع کنیم.

جزئیات تزریق واکسن ایرانی کرونا به گروه چهارم

مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران در ادامه بیان کرد در روز دوشنبه ۷ داوطلب دیگر این واکسن را دریافت خواهند کرد. وی افزود از آنجایی که نتایج آزمایشات موفقیت‌آمیز بوده است، از این مرحله به بعد دوز ۵ میکروگرم را نیز انجام خواهم داد. دکتر حامد حسینی تاکید کرد تا به امروز داوطلبان ۳ میکروگرم و پلاسبو دریافت کردند، اما از این مرحله به بعد ۵ میکروگرم نیز به این تست اضافه می‌شود؛ به بیانی دیگر از این پس هر یک از داوطلبان که به آزمایشات بالینی اضافه می‌شوند، احتمال دارد که ۳میکروگرم، ۵ میکروگرم یا پلاسبو دریافت کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*