دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ

با دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ آشنا شوید

دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ با فیلترهای پیشرفته خود هوای پاکیزه‌ای را برای تنفس تولید می‌کند. در ادامه با مشخصات این دستگاه تصفیه هوای سامسونگ آشنا می‌شویم.

شنیدن اخباری که در آن مدام از آلودگی هوا صحبت می‌شود و شنیدن اسم انواع گازهای عجیب و غریب سمی که در هوا پراکنده‌اند، من و خانواده‌ام را هر روز نگران‌تر از قبل می‌کرد؛ اما نگرانی فایده‌ای نداشت و باید دست به کار می‌شدم!

برای حل معضل آلودگی هوای بیرون از خانه، من و خانواده‌ام به سهم خودمان بیشتر از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده می‌کنیم و تقریبا بیشتر از این کاری از ما برنمی‌آید؛ اما نکته اصلی اینجا بود که به خاطر شرایط فعلی ما بیشتر در خانه هستیم و تصفیه هوای داخل خانه حالا مهم‌تر از بیرون هم شده است.

ضمن این که میزان آلودگی هوای داخل مکان‌های بسته مثل منازل و شرکت‌ها تفاوت زیادی با فضای بیرونی ندارد. گازهای سرطان‌زایی همچون فرمالدهید که بیشتر در صنایع چوبی، انواع اسپری، لوازم آرایشی، عطر و حتی در مواد شوینده استفاده می‌شوند، در خانه‌ها هم وجود دارند. به علاوه این که گرد و غبار، ذرات معلق و باکتری‌های مضر که از طریق منافذ وارد محیط‌های بسته می‌شوند را باید جدی گرفت و کاری برایشان کرد.

از طریق یکی از دوستانم با دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ آشنا شدم، این دستگاه قابلیت‌هایی داشت که از طریق آن می‌توانستیم با خیال راحت نفس عمیق بکشیم و نفس‌هایی پر از پاکیزگی را مهمان ریه‌هایمان کنیم.

آشنایی با دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ

دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ

دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ دارای تصفیه چهار مرحله‌ای است: در مرحله اول یا پیش فیلتر ذرات بزرگ گرد و غبار را جمع آوری می‌کند، در مرحله دوم فیلتر رفع بو است که گازهای مضر مثل فرمالدهید را کاهش می‌دهد. در مرحله سوم گرد و غبار بسیار ریز جذب می‌شود. در این بخش بیش از ۹۹٪ گرد و غبار گرفته می‌شود. در بخش چهارم یا فیلتر نهایی تا 99.7٪ میکرو ارگانیسم‌های هوا گرفته می‌شوند.

دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ

طریقه کار در دستگاه تصفیه هوای سامسونگ به این شکل است که ورودی دستگاه با قدرت هوا را از جلو می‌کشد و به سرعت هوای پاک را از طریق سوراخ های ۳ طرفه در تمام جهات توزیع می‌کند. در این حالت هوای اطرافتان سریع تمیز می‌شود و تصفیه هوا به شکل گسترده‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود.

دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ

دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ مجهز به حالت خودکار نیز هست که به طور هوشمند میزان آلودگی محیط را تشخیص می‌دهد و براساس شدت آن میزان توان دستگاه را با میزان آلودگی تنظیم می‌کند. حسگر گرد و غبار در هرلحظه کیفیت هوای خانه را اندازه‌گیری می‌کند و اطلاعات آن را از طریق نشانگر ۴ رنگ (به ترتیب از رنگ آبی تا قرمز) نمایش می‌دهد.

دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ

این دستگاه همچنین وضعیت مخصوصی به نام «حالت خواب» هم در آن پیش‌بینی شده تا با قرار دادن دستگاه در این حالت جریان هوای نرم و آرام‌تری داشته باشید و نور نمایشگر خاموش بشود.

همچنین دستگاه تصفیه هوای سامسونگ قابلیت اتصال به اینترنت را دارد. از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند خود می‌توانید دستگاه را از بیرون خانه یا دفتر کارتان کنترل کنید. مثلا در نزدیکی خانه آن را روشن کنید تا به محض رسیدن به خانه در هوای پاکی تنفس کنید.

اما وقتی یک دستگاه با چنین قدرتی بتواند ذرات آلوده، باکتری‌های مضر و آلودگی‌ها را به خود جذب کند طبیعی است که باید بعد از مدت زمانی فیلتر آن عوض شود. فیلترهای استفاده شده در دستگاه تصفیه هوا AX5500 مدل HEPA است که نه تنها ضد باکتری هستند که از رشد باکتری‌ها نیز جلوگیری می‌کنند.

مزیت دیگر فیلترهای استفاده شده در تصفیه هوای سامسونگ این است که به صورت خودکار زمان انقضا و تعویض را به شما به شکل صوتی هم یادآوری می‌کنند. نشانگر جایگزینی فیلتر به شما هشدار می‌دهد که فیلتر را جایگزین کنید. دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ قابلیت صوتی به چند زبان زنده دنیا هم دارد.

در شرایطی که آلودگی هوا هر روزشرایط نگران کننده‌تری را رقم می‌زند و سلامت کودکان‌، افراد سالمند و افراد عادی در وضعیت تهدید قرار دارد، ما حداقل با داشتن دستگاه تصفیه هوای سامسونگ در منزل در هوای پاک و عاری از آلودگی نفس می‌کشیم.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*