امکانات اپلیکیشن سیگنال

جدیدترین امکانات اپلیکیشن سیگنال کاربران واتساپ را جذب خود می‌کند

جدیدترین امکانات اپلیکیشن سیگنال – Signal که در تازه‌ترین به‌روزرسانی‌ها به این پیام رسان اضافه شده، کاربران در حال کوچ واتساپ را هدف گرفته است.

تیم توسعه دهنده پیام رسان سیگنال بر این امید است که با  اضافه کردن قابلیت‌های جدید خود که مشابه آن‌ها را می‌توان در واتساپ یافت، کاربران واتساپ را به سوی خود سوق دهد.

بیشتر بخوانید:

تغییرات جنجالی واتساپ به آینده موکول شد!

واتساپ تغییراتی را در سیاست‌های حریم خصوصی خود ایجاد کرده که کاربران خود را بر این وا می‌دارد که با اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود با فیسبوک به عنوان شرکت مادر واتس اپ به ناچار موافقت کنند. به همین خاطر بسیاری از کاربران واتس اپ تصمیم به ترک این اپلیکیشن گرفته‌اند.

جدیدترین امکانات اپلیکیشن سیگنال

تا قبل از این سیگنال امکان ارسال پیام‌های رمزگذاری شده و پیام‌های محو شونده که پس از مدت مشخصی پاک می‌شوند را در اختیار کاربرانش قرار می‌داد، اما جدیدترین نسخه ی ازمایشی این اپلیکیشن به‌روزرسانی‌هایی را ارائه کرده است که باعث می‌شود سیگنال خود را از نظر قابلیت‌های پرطرفدار به رقیبش نزدیک کند.

برای نخستین بار این تغییرات به واسطه‌ی سایت WABetalnfo کشف شد. تغییراتی که اعمال شده حاوی امکاناتی مانند استیکرهای متحرک و تصاویر  پس زمینه چت سفارشی است. واتساپ اخیرا آپدیتی را ارائه کرده است که این قابلیت‌ها در آن به نمایش در آمدند؛ اما سیگنال چند قابلیت کاربردی جدید را در خود به وجود آورده است که  باعث می‌شود کاربران آسان‌تر واتساپ را رها کرده و جذب سیگنال شوند.

قرار است تغییری در اپلیکیشن سیگنال به وجود آید که مانند به‌روزرسانی آوریل سال ۲۰۲۰ خواهد بود. این تغییر  که موجب افزایش امکانات اپلیکیشن سیگنال می‌شود، حداکثر شمار کاربران شرکت کننده در  تماس گروهی را از پنج نفر به هشت نفر افزایش می‌دهد. از دیگر تغییری که قرار است در اپلیکیشن سیگنال پرده برداری شود حالت دیتای کم مصرف است که موجب کاهش مصرف دیتا در طول تماس‌ها می‌شود. در صورتی که این گزینه در سال ۲۰۱۴ به واتساپ اضافه شده بود. دیگر تغییری که قرار است به امکانات اپلیکیشن سیگنال اضافه شود افزودن استاتوس سفارشی جدید توسط کاربران است، این قابلیت نیز در ژوئن سال ۲۰۱۹ به واتساپ افزوده شده بود.

بیشتر بخوانید:

دانلود پیام رسان سیگنال نسخه ۵.۲ : امن‌تر از همیشه!

واتساپ تصمیم تأخیر انداختن سیاست‌های جدید استفاده از سرویس‌های خود را اجرایی کرده است، در صورتی که این تصمیم برای افرادی که قصد دارند به‌ جای اشتراک گذاری اطلاعات خود با فیس بوک، این اپلیکیشن را ترک کنند کمی دیر اعمال شده و تأثیری ندارد.

به نقل از سایت تک رادار، پاول دوروف، موسس تلگرام تعداد کاربران واتساپ که در حال خروج از این اپلیکیشن هستند را بزرگترین کوچ دیجیتالی تاریخ بشریت خوانده است. با توجه به این موضوع می‌توان درک کرد که سیگنال بخواهد با اضافه کردن امکاناتی کاربردی‌تر، سهم خود را از این کوچ افزایش دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*