جی ام سی S350

مدیرعامل جدید ریگان خودرو از آغاز تولید کوپا و جی ام سی S350 خبر داد

مهدی خطیبی که به تازگی به عنوان مدیرعامل جدید ریگان خودرو معرفی شد از آغاز تولید خودروهای کوپا و جی ام سی S350 در این شرکت خبر داد.

مهدی خطیبی، مدیرعامل جدید ریگان خودرو در خصوص وضعیت این شرکت عنوان کرد ریگان خودرو از بزرگترین سالن تولید یکپارچه خودرو در بخش خصوصی بهره می‌برد که پیش از این فعالیت خود را با تولید خودروی کوپا شرکت Zotye چین شروع کرده و توانست حدود ۱۷۰۰ دستگاه از این خودرو را روانه بازار کند. وی افزود مدتی قبل برای تولید این خودروها با مشکلاتی مواجه شدیم، اما با تهیه تمام قطعات از جمله بدنه گیربکس و سایر قطعات در داخل و خارج کشور به‌زودی تولید کوپا با قدرت و  بیشتر از قبل ادامه پیدا خواهد کرد.

آغاز تولید جی ام سی S350

مدیرعامل جدید ریگان خودرو در ادامه بیان کرد علاوه بر کوپا، تولید محصول دیگر این شرکت با نام جی ام سی S350 در دستور کار قرار دارد و به‌زودی شاهد عرضه این شاسی بلند چینی به بازار خواهیم بود. خطیبی بیان کرد این خودرو از یک پیشرانه ۲ لیتری با قدرت ۲۰۵ اسب بخار بهره می‌برد. همچنین این خودرو به سیستم ۴WD مجهز بوده و مصرف سوخت آن به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۵.۸ لیتر است. طبق گفته خطیبی تا به امروز حدود ۶۰ دستگاه از این خودرو در مرحله آزمایشی به تولید رسید که تا پایان سال نیز شاهد تولید ۶۰ دستگاه دیگر خواهیم بود.

خطیبی در ادامه گفته‌های خود تاکید کرد یک شاسی بلند چینی دیگر نیز از سال آینده در برنامه تولید این شرکت قرار می‌گیرد که از لحاظ کیفیت و کلاس بین کوپا و JMC S۳۵۰ قرار خواهد داشت. این شاسی بلند جدید با امکاناتی که ارائه می‌دهد قطعا مورد توجه مشتریان ایرانی قرار خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*