قیمت گوشی

قیمت گوشی در بازار حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش یافت

رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی تلفن همراه تهران گفت قیمت گوشی در بازار ایران حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش یافت.

مهدی محبی، رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی تلفن همراه شهر تهران در خصوص شرایط تامین و قیمت گوشی در بازار عنوان کرد وضعیت تامین گوشی در بازار مطلوب بوده و شرکت‌های وارکننده به خوبی به نیاز بازار پاسخ می‌دهند. وی افزود هم‌اکنون انواع موبایل از برندهای مختلف در بازار در دسترس مصرف کنندگان است. طبق گفته مهدی محبی در بازار موبایل کشور از گران‌ترین تا ارزان‌ترین مدل‌های گوشی از برندهای مختلف وجود دارد.

کاهش ۲۵ درصدی قیمت گوشی در بازار

رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی تلفن همراه شهر تهران در ادامه بیان کرد با کاهش نرخ دلار، قیمت موبایل در بازار نیز بین ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش پیدا کرده است، هرچند شرایط بازار برای روزهای آینده قابل پیش‌بینی نیست، اما این روزها بهترین زمان برای خرید موبایل است. طبق گفته مهدی محبی مردم برای برخورد با گرانفروشی یا مشکلات مربوط به خرید و تعمیرات موبایل می‌توانند با شماره ۶۶۷۶۳۰۳۵ تماس گرفته و شکایت خود را در سایت اتحادیه ثبت کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*