گوشی با شارژ سریع ۲۰۰ وات و برند شیائومی

شیائومی به زودی یک گوشی با شارژ سریع ۲۰۰ وات را معرفی می‌کند

شنیده‌ها حاکی از آن است که شیائومی به زودی از یک گوشی با شارژ سریع ۲۰۰ وات رونمایی خواهد کرد. این بیشترین مجموع نرخ شارژ در یک گوشی است.

اخیراً گوشی iQOO 7 با بهره‌گیری از فناوری شارژ‌ سریع ۱۲۰ رونمایی شده است که با توجه به عرضه گوشی‌های پرچمدار بازار از دو یا سه سال پیش تا به حال با پشتیبانی از حداکثر شارژ سریع ۳۰ وات، قابل توجه است. اکنون گزارشی به دست ما رسیده که نشان می‌دهد شیائومی احتمالاً می‌خواهد به زودی از یک گوشی با شارژ سریع ۲۰۰ وات رونمایی کند.

یک افشاگر چینی در ویبو ادعا می‌کند که شیائومی به زودی یک اسمارت فون با شارژ فوق سریع ۲۰۰W را معرفی خواهد کرد. هر چند او اشاره‌ای به نام گوشی مذکور نکرده، اما گزارشی چند وقت پیش منتشر شده بود که در آن هم به این فناوری هم اشاره شده بود. همانطور که گفته شد طی سالیان اخیر گوشی‌ها فناوری شارژ سریعی در حدود ۳۰ وات را ارائه می‌کنند و اکنون زمان آن رسیده تا گوشی‌ها به فراتر از این سرعت نیز دست پیدا کنند.

یک گوشی با شارژ سریع ۲۰۰ وات چگونه است؟

در این گزارش آمده است که این ۲۰۰ وات جمع سرعت تمام شارژ‌های این گوشی است که شامل شارژ سیمی، شارژ بی‌سیم و شارژ معکوس بی‌سیم می‌شود. کمپانی شیائومی اخیراً از یک گوشی به نام Mi 10 Extreme Commemorative Edition رونمایی کرده که شارژ سیمی ۱۲۰ وات و شارژ بی‌سیم ۵۵ و همچنین شارژ بی‌سیم معکوس ۱۰ وات را ارائه می‌کند. مجموع توان شارژ این سه ۱۸۵ وات است. بنابراین ما حتی می‌توانیم انتظار داشته باشیم به زودی شیائومی محصولاتی با توان شارژ سریع فراتر از ۲۰۰ وات را هم ارائه کند.

گزارش‌هایی را در گذشته شنیده بودیم که خبر از عرضه یک دیوایس با برند شیائومی با ارائه نرخ شارژ فراتر از ۲۰۰ وات می‌داد. متأسفانه این تمام اطلاعاتی است که تاکنون دستگیر ما شده است. مطمئن نیستیم این دیوایس مذکور چه زمانی معرفی خواهد شد، اما از آنجا که در این گزارش تازه منتشر شده این دیوایس یک گوشی پرچمدار معرفی شده، می‌تواند یکی از اعضای خانواده Mi 11 باشد. ما به زودی با اطلاعات جدیدترین بازمی‌گردیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*