کالبد شکافی گلکسی اس 21 پلاس - Galaxy S21 Plus

کالبد شکافی گلکسی اس ۲۱ پلاس ؛ اینبار گلس به جای پلاستیک

در کالبد شکافی گلکسی اس ۲۱ پلاس – Galaxy S21 Plus خواهیم دید که این پرچمدار چه تفاوت‌هایی را از نظر سخت‌افزاری با اس ۲۱ مدل پایه دارد.

چند ماه پس از معرفی پرچمداران جدید اپل، سری آیفون ۱۲، حال نوبت به سامسونگ رسیده تا جواب این رقابت را با سری اس ۲۱ بدهد؛ نمایندگان جدیدی که امسال هم در مدل‌های پایه پلاس و اولترا معرفی شده‌اند و نسبت به سال گذشته، قیمت پایین‌تری را دارند.

البته این قیمت پایین، تنها برای مدل پایه که ۸۰۰ دلار است در نظر گرفته شده و مبلغ مدل پلاس ۱,۰۰۰ دلار خواهد بود. با این وجود، شاید در اولین نگاه تنها تفاوتی که بین اس ۲۱ و Galaxy S21 Plus به چشم بخورد سایز بزرگ‌تر نمایشگر مدل پلاس باشد. اما واضح است که ۲۰۰ دلار بیشتر، قاعدتا قابلیت‌های بیشتری را هم به همراه خواهد داشت؛ گرچه از نظر سخت‌افزاری، باید ببینیم که آیا تفاوتی بین این دو گوشی دیده می‌شود؟

به همین منظور در ویدیو زیر، نگاهی جزئی‌تر به قطعات داخل اس ۲۱ پلاس خواهیم انداخت تا پس از تماشای کالبد شکافی اس ۲۱، ببینیم که چه تغییراتی در مدل پلاس وجود دارد. همچنین در روزهای آینده منتظر ویدیو کالبد شکافی مدل اولترا این پرچمداران نیز باشید.

کالبد شکافی سامسونگ گلکسی اس ۲۱ پلاس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*