هدیه ایرانسل در دهه فجر

هدیه ایرانسل در دهه فجر ۹۹ ؛ از ۱۲ بهمن ۴۲ گیگابایت اینترنت هدیه بگیرید

جزئیات هدیه ایرانسل در دهه فجر ۹۹ اعلام شد. مشترکان ایرانسل از روز ۱۲ بهمن تا ۲۲ بهمن ۹۹ شانس برنده شدن بسته اینترنت ۴۲ گیگابایتی را دارند.

شرکت ایرانسل به مناسبت دهه فجر ۱۳۹۹ به مشترکان خود جایزه می‌دهد. بر اساس اعلام ایرانسل، این شرکت به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برای ۱۱۰۰ نفر از مشترکان خود به قید قرعه، بسته اینترنت هدیه ۴۲ گیگابایتی ارائه می‌کند. این بسته هدیه ایرانسل از طریق بخش تکان شگفت‌انگیز در اپلیکیشن ایرانسل من از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۹۹ قابل فعال‌سازی است و شما می‌توانید در این بخش، شانس خود را برای برنده شدن ۴۲ گیگابایت اینترنت هدیه امتحان کنید.

طی ایام دهه فجر ۹۹، در هر روز صد مشترک ایرانسل می‌توانند فرصت دریافت این بسته اینترنت هدیه را داشته باشند و در مجموع ۱۱۰۰ مشترک ایرانسلی این جایزه را دریافت خواهند کرد. همه مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل قادر خواهند بود به بخش تکان شگفت‌انگیز اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کرده و با تکان دادن گوشی خود، شانس‌شان را برای برنده شدن این بسته هدیه امتحان کنند.

در صورت برنده شدن این بسته ۴۲ گیگابایتی، اعتبار این هدیه ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی خواهد بود و هر مشترک، تنها یک بار امکان دریافت آن را خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*