فیلم ماتریکس 4

نام نهایی فیلم ماتریکس ۴ ممکن است Resurrection باشد

فیلم ماتریکس ۴ که اخبار و شایعات مربوط به آن مدتی است که شنیده می‌شود، حال توسط برخی کاربران با عنوان Resurrection شناخته می‌شود.

مجموعه فیلم های ماتریکس حتی پس از مدت‌ها گذشت از اکران، هنوز هم از بهترین‌های سینما در سبک اکشن حساب می‌شوند که همچنان درباره آن‌ها مطالب بسیاری در مجله‌های آنلاین و در کل اینترنت منتشر می‌شود.

با این وجود حال حدودا نزدیک به دو دهه است که از آخرین فیلم این سه‌گانه محبوب می‌‌گذرد و در حالی که همه آن را یک مجموعه تمام شده می‌دانستند، ظاهرا هنوز هم جای خالی برای پر کردن در این سری وجود دارد. همانطور که در پایان آخرین فیلم مشاهده کردیم که ادامه دادن این مجموعه هنوز هم امکان‌پذیر است؛ بخصوص اگر شایعه این عنوان جدید که برای فیلم Matrix 4 منتشر شده درست باشد.

فیلم ماتریکس 4

فیلم ماتریکس ۴ یا Resurrection؟

درواقع ظاهرا فیلم Matrix 4 عنوانی به نام Resurrection (به معنای رستاخیز) خواهد داشت. این شایعه از آنجا شدت می‌گیرد که اخیرا یکی از افراد تیم سازنده فیلم مورد انتظار ماتریکس ۴ اطلاعاتی را در یک نامه تشکر به تیمش لو داده است.

این نامه که توسط هنرمند گریمور این پروژه که به نام پروژه بستنی (Project Ice Cream) شناخته می‌شود، به نحوی نوشته شده که کاربران در آن نام Matrix: Resurrection را پیدا کرده و آن را در صفحات مجازی منتشر کرده‌اند.

به هر حال هیچکس با اتمام فیلم سوم از سه‌گانه ماتریکس فکرش را نمی‌کرد که این مجموعه تمام شود یا اینکه دنباله‌ای داشته باشد؛ چراکه سری فیلم‌های ماتریکس، همیشه به گنگ بودن و عجیب بودن سبک روایت داستان معروف بوده‌اند و ظاهرا همین روال برای اثر جدید نیز پابرجا خواهد ماند.

البته این عنوان می‌تواند معنای زیادی را هم داشته باشد؛ به نحوی که اگر درست باشد، ممکن است کیانو ریوز و کری انموس باز هم در نقش خود ظاهر شوند و داستان ناتمام نئو از سر گرفته شود. به هر حال در فیلم ماتریکس: انقلاب (Matrix: Revolution) عملا این احتمال ساخته شد که کار نئو پایان کاملی نداشته باشد و حال اصلا عجیب نیست که شاهد بازگشت وی باشیم.

فیلم ماتریکس 4

تاریخ اکران ماتریکس ۴

با این حال چندان هم وقت زیادی برای صبر کردن لازم نیست تا بالاخره به جواب خود برسیم، چراکه فیلم ماتریکس ۴ یا همان ماتریکس: رستاخیز در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. این فیلم ابتدا برای سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده بود اما ظاهرا اکران آن کمی جلو افتاده و حال طرفداران می‌توانند امسال منتظر اکران این اثر مهیج باشند.

البته لازم به ذکر است که اکنون با پیشرفت تکنولوژی و گذشت زمان بسیار طولانی از آخرین نسخه فیلم، اهمیت داستان و نحوه دنبال کردن آن بسیار مهم بوده و توقع کاربران شدیدا از ماتریکس ۴ بالاتر از حد انتظار خواهد بود؛ درنتیجه، یا شاهد یک فیلم بی‌نظیر با توجه به جزئیات دقیق سه‌گانه اصلی خواهیم بود، یا اینکه هرآنچه از ماتریکس و سه‌گانه معروف آن به خاطر داشتیم به نابودی کشیده می‌شود!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*