نرم افزار هواوی فری بادز پرو

آپدیت نرم افزار هواوی فری بادز پرو منتشر شد

آپدیت نرم افزار هواوی فری بادز پرو منتشر شد. این به‌روزرسانی قابلیت‌های هندزفری بی سیم Huawei FreeBuds Pro را افزایش خواهد داد.

هندزفری بی سیم فری بادز پرو ایرباد پرچم‌دار هواوی است که قابلیت‌های زیاد و کیفیت بالایی را به کاربر ارائه می‌کند. با این که فقط چند ماه از زمان معرفی رسمی این هندزفری می‌گذرد، اما هواوی سعی کرده با به‌روزرسانی‌های مداوم، قابلیت‌های آن را به‌‌روز و کاربردی نگه دارد و بدین ترتیب، تجربه کاربری بسیار خوبی را برای کاربران رقم بزند.

هواوی در جدیدترین به‌روزرسانی، آخرین پیشرفت و قابلیت‌ها را برای افزایش و بهبود تجربه کاربران به ارمغان آورده است. بر اساس اطلاعات موجود، پیشرفت‌ها و قابلیت‌های جدید شامل افزایش دقت در اتصال، پایداری بلوتوث و کاهش مصرف برق می‌شود.

در به روزرسانی نرم افزاری قبلی نیز هواوی توانسته بود باعث بهبود وضعیت و شرایط شارژ، کاهش مصرف برق و پایداری در اتصال بلوتوث شود و در عمل روند رشد کارایی هواوی فری بادز پرو در به‌روزرسانی‌های مختلف ادامه داشته است.

بهبود پایداری اتصال بلوتوث یکی دیگر از این به‌روزرسانی‌ها است که هواوی روی آن کار کرده و وضعیت آن را بهبود داده است. هواوی فری بادز پرو از طریق بلوتوث به گوشی وصل می‌شود. همین مسئله باعث شده تا هواوی برای بهبود شرایط اتصال، حساسیت بیشتری از خود نشان دهد و با به‌روزرسانی‌های پی‌درپی این قابلیت را ارتقا دهد.

همچنین می‌توان فری بادز پرو را به عنوان نخستین دستگاهی معرفی کرد که توانایی دریافت صدای استریو واقعی به صورت بی سیم را دارد. این قابلیت در کنار سیستم فعال حذف صدای مزاحم در این هندزفری سبب خواهد شد تا هنگام مکالمه، صدای شما برای مخاطب، به صورت کاملا شفاف ارائه شود، آن هم به گونه‌ای که شنونده هیچ صدای اضافی را از محیط پیرامون، متوجه نشود.

البته در حذف صدای باد و محیط توسط هندزفری بی‌سیم هواوی فری بادز پرو طراحی ارگونومیکی گوشی‌ها نیز نقش زیادی بازی می‌کند. بد نیست بدانید هواوی فری بادز پرو مجهز به دو درایو دینامیکی قدرتمند بوده که صدای Bass قدرت‌مندی را به وجود می‌آورد.

هواوی فری بادز پرو

جزئیات آپدیت نرم افزار هواوی فری بادز پرو

فایل جدید به‌روزرسانی هواوی فری بادز پرو با حجم معادل 2.71 مگابایت در دسترس قرار گرفته و نرم افزار دستگاه را به ورژن 1.9.0.278 ارتقاء خواهد یافت.

روش به‌روزرسانی Huawei Freebuds Pro، بسیار ساده بوده و می‌توانید این کار را در چند مرحله انجام دهید:

  • برنامه AI Life را باز کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که اتصال میان گوشی شما و تلفن همراه برقرار است، سپس آن‌ها را درون قاب شارژ قرار داده و در قاب را باز بگذارید. در ادامه کارت مربوطه را برای گوشی‌های فری بادز پرو انتخاب کرده تا به صفحه اصلی دستگاه دسترسی پیدا کنید.
  • گزینه Check for Updates را انتخاب کنید.
  • در صورتی که به‌روزرسانی جدید برای دستگاه شما در دسترس قرار داشته باشد، باید گزینه (Update) را انتخاب کنید.
  • منتظر بمانید تا مراحل به‌روزرسانی سیستم دستگاه انجام شود.
  • هنگامی که به‌روزرسانی تکمیل شد، قاب شارژ دستگاه را بسته و 10 دقیقه برای انجام و اجرای فرایند به‌روزرسانی سیستم عامل، منتظر بمانید.

بدون شک با به‌روزرسانی نرم افزار فری بادز پرو می‌توانید از قابلیت و ویژگی‌های جدید آن به خوبی استفاده کنید. هواوی از جمله شرکت‌هایی است که حتی پس از فروش محصول نیز در پی ارتقای تجربه کاربری محصولات خود است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. علیرضا قرایی ادبی

    چیز فنی چه طراحی جذاب و مدرن داره