دوربین پاپ آپ سامسونگ

گزارش‌هایی از دوربین پاپ آپ سامسونگ منتشر شد

اطلاعاتی از دوربین پاپ آپ سامسونگ منتشر شده است و احتمالا در سال جاری شاهد عرضه گوشی‌های سامسونگ با استفاده از این نوع دوربین باشیم.

شیائومی تنها شرکتی نبوده که از دوربین پاپ آپ در گوشی‌های خود استفاده می‌کند و به تازگی گزارش‌هایی مبنی بر عرضه گوشی‌های سامسونگ با از استفاده این نوع دوربین منتشر شده است. در این گزارش‌ها ذکر شده است که سامسونگ در حال کار روی صفحه نمایشی بدون بریدگی (برای قسمت دوربین) بوده و این بدان معنی است که سامسونگ نیز از دوربین پاپ استفاده خواهد کرد.

اطلاعاتی از پتنت (طرح) جدید سامسونگ توسط WIPO (دفتر جهانی کالاهای مبتکرانه) در اواسط سال ۲۰۲۰ منتشر شد که یک گوشی سامسونگ را با دوربین پاپ آپ نشان می‌داد و این می‌تواند عرضه گوشی بعدی سامسونگ را با این دوربین تایید کنید.

دوربین پاپ آپ سامسونگ

اکنون به لطف ارائه طرح‌های سه بعدی Lets Go Digital و Concept Creator رندرهایی از این گوشی منتشر شده که می‌توانید تصاویر آن‌ها را در ادامه ببینید.

دوربین پاپ آپ سامسونگ

این طرح با طرح گوشی Asus ZenFone 7 Pro که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد تفاوت چندانی ندارد، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید این دوربین پاپ آپ عملکردی مشابه گوشی Asus ZenFone 7 Pro خواهد داشت. به لطف دوربین‌های پاپ آپ دیگر بریدگی برای قسمت دوربین در صفحه نمایش این گوشی وجود نخواهد داشت، این باعث می‌شود تا صفحه نمایش بزرگ‌تری در اختیار داشته باشید و همچنین کیفیت تصاویر گرفته شده با دوربین سلفی بسیار بیشتر خواهد بود.

در این تصاویر دوربین‌های سه گانه را مشاهده می‌کنید که از آن‌ها به عنوان دوربین اصلی (دوربین قرار گرفته در پشت این دستگاه) استفاده می‌شود و در صورت نیاز به دوربین سلفی ماژول آن بالا آمده و یک دوربین سلفی نمایان می‌شود.

دوربین پاپ آپ سامسونگ

البته ناگفته نماند که این تصاویر رندر بوده و وجود این نوع دوربین در گوشی‌های سامسونگ فعلا در حد یک شایعه باقی خواهد ماند، استفاده از این تکنولوژی در گوشی‌های سامسونگ توسط این شرکت چندان هم بعید نیست، زیرا سامسونگ در زمینه تکنولوژی‌های مختلف همیشه پیشتاز بوده است.

دوربین‌های پاپ آپ در گذشته دارای مشکلات فراوانی بودند، اما با گذشت زمان شرکت‌های مختلف این مشکلات را برطرف کردند و با توجه به پیشرفت لولاهای گوشی گلکسی زد فولد ۲ نسبت به گلکسی زد فولد این احتمال وجود دارد که سامسونگ از فناوری جدیدی در دوربین پاپ آپ خود استفاده کند.

دوربین پاپ آپ سامسونگ

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. زنده باشی سلطان