سرویس استریم بازی GeForce Now

اجرای سرویس استریم بازی GeForce Now از طریق مرورگر کروم ممکن شد

سرویس استریم بازی GeForce Now از این پس به کاربران کامپیوترهای مک و ویندوز اجازه می‌دهد از طریق مرورگر کروم به بازی‌هایشان دسترسی پیدا کنند.

برخلاف گذشته، سرویس‌های استریم بازی مختلفی در بازار وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اما اگر به دنبال یک سرویس با طیف وسیعی از انتخاب‌ها هستید، شما می‌توانید از سرویس استریم بازی GeForce Now کمپانی انویدیا استفاده کنید؛ به خصوص بعد از تازه‌ترین به‌روزرسانی این سرویس محبوب‌تر از گذشته هم شده است.

انویدیا اخیراً سرویس استریم بازی جیفورس نو خود را به‌روزرسانی کرده است که به واسطه آن کاربران می‌توانند از طریق مرورگر کروم خود نیز آن را اجرا کنند. این یعنی شما از طریق یک کامپیوتر ویندوزی یا مک که آخرین نسخه گوگل کروم روی آن نصب است، می‌توانید بازی‌هایی که در پلتفرم انویدیا حضور دارد را نیز اجرا کنید.

این تصمیم عقلانی به نظر می‌رسد، چرا که به کاربران بیشتری اجازه می‌دهد از سرویس استریم بازی GeForce Now به عنوان سرویس اصلی خود برای اجرای بازی‌ها استفاده کنند. با باز گذاشتن دست کاربران در سیستمی که دوست دارند بازی‌هایشان را روی آن اجرا کنند، جیفورس نو اکنون به یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های استریم گیمینگ تبدیل خواهد شد.

برخلاف دیگر رقبا، انویدیا به گیمرها اجازه می‌دهد بازی‌ها را خارج از فروشگاه‌ها، حداقل تا زمانی که از آن‌ها پشتیبانی شود، خریداری کنند. این یعنی حتی اگر روزی نخواهید از این سرویس استفاده کنید هم می‌توانید همچنان به بازی‌های خریداری شده از طریق سرویس دیگری دسترسی پیدا کنید. ضمناً این یکی از معدود سرویس‌هایی است که به کاربران گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آیپد اپل اجازه می‌دهد از طریق مرورگر سافاری به اجرای بازی‌ها بپردازند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*