هدیه ایرانسل

هدیه ایرانسل به مناسبت روز مادر و روز پدر

هدیه ایرانسل به مناسبت روز مادر و روز پدر اعلام شد. اپراتور ایرانسل به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت حضرت علی (ع) جوایز ویژه‌ای را برای مشترکان خود در نظر گرفت.

اپراتور ایرانسل به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز مادر در تاریخ ۱۵ بهمن و ولادت حضرت علی (ع)، روز پدر در تاریخ ۷ اسفند ۹۹ هدایای ویژه‌ای را قالب کمپین با «با فاصله بهترینی!» برای مشترکان اعتباری و دائمی خود در نظر گرفته است که شامل بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی و مکالمه رایگان ایرانسلی می‌شود.

جزئیات هدیه ایرانسل به مناسبت روز مادر و روز پدر

هدیه ایرانسل

بسته هدیه ۲ گیگابایت اینترنت داخلی

تمام مشترکان اپراتور ایرانسل در روز ۱۵ بهمن به مناسبت روز مادر و ۷ اسفند به مناسبت روز پدر می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۵ مربع (#۵*) یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنتی داخلی دریافت کنند. این بسته تا پایان همان روز اعتبار دارد و هر کاربر در هر یک از این دو روز فقط یک بار فرصت دریافت این هدیه را خواهد داشت.

۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی رایگان!

در فاصله روز مادر (۱۵ بهمن) تا روز پدر (۷ اسفند) مشترکان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۴۴۴۴ ستاره ۱ ستاره ۳ مربع (#۳*۱*۴۴۴۴*) یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من طرح هدیه مکالمه را فعال کنند. با فعال‌سازی این طرح پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی مکالمه رایگان خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. ۲گیگ اینترنت داخلی اخه به چ دردی مگه میخپره

  2. خیلی خیلی خوب هست