بازی Call of Duty 2021

عنوان جدید بازی Call of Duty 2021 امسال نیز عرضه خواهد شد

طبق اعلام رسمی، بازی Call of Duty 2021 در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد که در ادامه به بررسی برخی اطلاعات مربوط به آن می‌پردازیم.

عرضه عنوان جدید کالاف دیوتی در سال ۲۰۲۱ ظاهرا چندان هم مورد عجیب یا شوکه کننده‌ای نیست؛ چراکه حدودا دو دهه از ساخت بازی‌های این سری به صورت هرساله می‌گذرد و طرفداران به این روال عادت کرده‌اند. با این وجود نکته‌ای که باعث جالب شدن این موضوع می‌شود، این است که شرکت اکتیویژن (Activision) امسال خود به صورت رسمی این خبر را تایید کرده و جای هیچ شایعه‌ای را مانند سال‌های گذشته باقی نگذاشته است.

با این حال درباره اطلاعات داستانی یا حداقل استودیویی که روی این عنوان کار می‌کند، مدیران اکتیویژن موضوع را لو ندادند و تنها اعلام کردند که این بازی، یک عنوان Premium یا به اصطلاح کامل است و وابسته به عناوین قبلی (مانند یک بسته الحاقی) نیست. البته این مورد نیز چندان عجیب نیست، چراکه هرساله به صورت مداوم عنوان جدید بازی Call of Duty عرضه می‌شود و داستانی دنباله مانند یا کاملا مجزا دارد که سیستم آن به عناوین قبل وابسته نیست.

سازنده بازی Call of Duty 2021 کدام استودیو خواهد بود؟

بازی Call of Duty 2021

درحالی که اکتیویژن هیچگونه اطلاعاتی را تا چند ماه پیش از عرضه بازی اعلام نمی‌کند، شایعاتی وجود دارد که طبق آن‌ها، استودیو اسلج هَمر گیمز (Sledgehammer Games) سازنده این عنوان جدید خواهد بود.

البته این تنها یک شایعه است و اگر کمی واقع‌بین باشیم، با توجه به مرتبط کردن خط داستانی دو سری بلک آپس و مدرن وارفیر، منطقی به نظر می‌رسد که شاهد عرضه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 از استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) باشیم؛ چراکه حال یک بازی جامع به نام Call of Duty: Warzone وجود دارد که خط داستانی مرتبطی دارد و اگر آن را دنبال کنیم، در آخرین قسمت سینماتیک دیده شده از آن متوجه می‌شوید که شخصیت Soap بازگشته و تیم Task Force 141 شکل گرفته است.

با این وجود حتی اگر سازنده بازی را هم به نحوی پیش‌بینی کرده باشیم، سوال بزرگ‌تر درباره این خواهد بود که آیا این عنوان برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هم عرضه می‌شود؟

پایان کار نسل هشتم برای سری کالاف دیوتی؟

بازی جدید کالاف دیوتی در سال میلادی ۲۰۲۱ قطعا برای کنسول پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه می‌شود، اما بنا بر آنچه که از شرکت اکتیویژن انتظار می‌رود، عرضه بازی Call of Duty 2021 قطعا یکی از احتمالات خواهد بود؛ چراکه امسال هنوز افراد بسیاری موفق به خرید یک کنسول نسل نهمی نشده‌اند و کمپانی بزرگی مانند اکتیویژن هم هرگز نمی‌خواهد که سهم زیادی از فروش خود را از دست بدهد

.به هر حال نکته‌ای که درباره اخبار مربوط به بازی جدید سری کالاف دیوتی واضح است، این است که حداقل تا چند ماه آینده هیچ خبر خاصی درباره این عنوان منتشر نمی‌شود و همه احتمالات در حد یک شایعه یا اطلاعات لو رفته باقی خواهند ماند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*