شبکه همراه اول

یکصدمین سایت روستاهای خراسان رضوی به شبکه همراه اول پیوست

صبح روز سه شنبه ۲۱ بهمن ۹۹ طی یک جلسه ویدیو کنفرانسی یکصدمین سایت روستاهای خراسان رضوی به شبکه همراه اول پیوست.

صبح روز سه شنبه ۲۱ بهمن ۹۹ طی جلسه‌ای ویدیو کنفرانسی با حضور مدیران مخابرات منطقه خراسان رضوی و جمعی از مدیران ارشد استانی یکصدمین سایت جدید همراه اول در روستای بقیع شهرستان نیشابور به شبکه اپراتور اول تلفن همراه متصل شد.

پیوستن یکصدمین سایت روستاهای خراسان رضوی به شبکه همراه اول

شبکه همراه اول

خراسان رضوی به‌عنوان یکی از استان‌های پرجمعیت و وسیع کشور محسوب می‌شود از میلیون‎ها مشترک همراه اول میزبانی می‌کند و به همین دلیل دارای جایگاه ویژه و مهمی است. در همین راستا تیم‌های فنی همراه اول، مخابرات استان و شرکت نقش اول کیفیت(ناک) طی یکسال موفق شدند ١٠٠ سایت جدید تلفن‌همراه را در شرایط سخت تحریمی و دوران شیوع کرونا، برای استفاده ١٨٠ روستای محروم و کمتر برخوردار نصب و راه‌اندازی کنند.

مرتضی طاهری‌بخش، معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول در این مراسم عنوان کرد:

تمامی این اقدامات در راستای ایجاد عدالت ارتباطی و استفاده تمامی هموطنان بخصوص روستاها و شهرهای مختلف استان خراسان رضوی از آخرین تکنولوژی روز شبکه موبایل انجام شد. این اتفاق، حرکتی بزرگ در تکمیل پروژه روستایی بوده و همچنان ادامه خواهد یافت.

حسن اروجی، مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی نیز در این مراسم با اشاره به سرمایه‌گذاری ٢٠٠ میلیارد تومانی همراه اول و مخابرات ایران در این پروژه اظهار کرد:

از ١٢٧ سایت روستایی، ١٠٠ سایت امروز به بهره‌برداری رسید و ٢٧ سایت دیگر نیز تا پایان سال وارد شبکه ارتباطی کشور خواهد شد. در بسیاری از این روستاهای محروم حتی تلفن ثابت وجود نداشت؛ اما اکنون می‌توانند از ظرفیت ارتباطی شبکه همراه اول بهره‌مند شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خوبه یکم محرومیت زدایی ولی باید قیمت هاشم پایین تر سایر جاها باشه