S21 تست زیر آب

سامسونگ گلکسی S21 از 13 روز زیر آب بودن جان سالم به در برد!

جدیدترین پرچمدار کهکشانی‌ها رکورد جدیدی ثبت کرد؛ سامسونگ گلکسی S21 تست زیر آب بودن را متفاوت از دیگر گوشی‌ها با موفقیتی چشمگیر پشت سر گذاشت.

کمتر از یک ماه از معرفی جدیدترین پرچمداران خانواده سامسونگ گلکسی اس 21 می‌گذرد و طبق معمول آزمایش‌های گوناگون و متعددی روی آن صورت گرفت است. از جمله تست‌هایی که روی گوشی‌ها انجام می‌شود، بررسی مقاومت آن‌ها در برابر نفوذ آب و دیگر مایعات است که با توجه به استاندارد IP68 در گوشی‌های پرچمدار موردی رایج به شمار می‌رود. در آزمایش صورت گرفته روی جدیدترین پرچمدار سامسونگ، گلکسی S21 تست زیر آب بودن را با موفقیتی چشمگیر و متفاوت پشت سر گذاشت.

کانال Photo Owl Time Lapse در یوتوب آزمایش غوطه‌وری در آب را به مرحله بعد رساند و یک گوشی سامسونگ گلکسی اس 21 کاملا سالم را برای مدت 13 روز در آب نگه داشت. در تمام طول این 13 روز کانال مذکور آزمایش را به صورت زنده پخش می‌کرد تا شک و شبه‌ای باقی نماند. گرچه اکنون این آزمایش به اتمام رسیده، اما با کلیک اینجا می‌توان به کانال Photo Owl Time Lapse رفت و آزمایش را از آرشیو تماشا کرد.

روز پنجم زیر آب بودن، رطوبت سنج گوشی فعال و نمایشگر برای مدتی رفتار غیرعادی داشت. اما پس از چندی علی رغم فعال بودن هشدا رطوبت، نمایشگر به کارکرد عادی خود بازگشت. در طول این تست بلندگوها بیشترین آسیب را دیدند و به دیگر خوبی کار نکردند.

با این حال گوشی به مدت 13.5 روز (بیش از 326 ساعت) زیر آب بود و پس از خروج عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. گلکسی S21 تست زیر آب بودن کمر شکن خود را در حالی با سربلندی پشت سر گذاشت که طبق استاندارد IP68 یک گوشی تنها برای 30 دقیقه قادر است تا عمق 1.5 متری زیر آب بماند. بدین ترتیب سامسونگ با پرچمداران جدید خود تعریف جدیدی از ضد آب بودن یک گوشی را ارائه کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. براووو سامسونگ واقعا این گوشی محشره
    👏👏👏👏👏👏👏

  2. دمت گرم سالار
    کاش پولمون اینقدر بدبخت نبود که الان میتونستیم تو رو داشته باشیم