نسخه تجاری تبلت گلکسی تب اس ۸ سامسونگ

نام نسخه تجاری تبلت گلکسی تب اس ۸ سامسونگ در سایت این شرکت ظاهر شد

نام نسخه تجاری تبلت گلکسی تب اس ۸ – Samsung Galaxy Tab S8 Enterprise Edition پیش از رونمایی در وب‌سایت سامسونگ ایرلند دیده شد.

سامسونگ در ماه آگوست سال ۲۰۲۰ بود که از تبلت‌های خانواده گلکسی تب S7 خود رونمایی کرد، اما به نظر می‌رسد نسل جدید آن کمی زودتر از راه خواهد رسید. چرا که به تازگی نام نسخه Enterprise Edition تبلت گلکسی تب S8 در وب‌سایت سامسونگ ایرلند رویت شده است. در این صفحه شما می‌توانید مشاهده کنید که نسخه تجاری تبلت گلکسی تب اس ۸ سامسونگ به لطف پشتیبانی از کارت حافظه microSD می‌تواند حافظه‌ای تا ۱ ترابایت را در اختیار شما قرار بگذارد. علاوه بر این یک اسلات سیم کارت نانو نیز روی این تبلت تعبیه شده است.

نسخه تجاری تبلت گلکسی تب اس ۸ سامسونگ

شاید این یک اشتباه تایپی باشد، چرا که در این فهرست نام گلکسی S7 Enterprise Edition دیده نمی‌شود. اما از آنجا که شش ماه از عرضه این نسخه می‌گذرد، بعید هم نیست این نام نسخه جدید آن باشد که طی ماه‌های پیش رو رسماً وارد بازار خواهد شد.

معمولاً نسخه تجاری محصولات سامسونگ در اختیار شرکای تجاری این شرکت و البته سایر کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان قرار می‌گیرد. تفاوت این نسخه با نسخه معمولی آن‌ها، پشتیبانی ۴ ساله با دریافت پچ‌های امنیتی، پشتیبانی ۱ ساله Samsung Knox و البته کمی قیمت بالاتر نسبت به نسخه معمولی است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. واقعا من خودم خیلی دوست داشتم که طبس حرف می شوید ما به جای گوشی تریلی