قابلیت Quick Share

سامسونگ قابلیت Quick Share خود را به ویندوز ۱۰ می‌آورد

سامسونگ با همکاری مایکروسافت قابلیت Quick Share گوشی‌هایش را به ویندوز ۱۰ خواهد آورد تا انتقال فایل بین گوشی‌های گلکسی و کامپیوتر کاربران را آسوده‌تر کند.

خبر خوبی برای طرفداران گوشی‌های گلکسی و ویندوز ۱۰ که به دنبال راه‌هایی برای ارتباط بهتر گوشی با کامپیوتر خود هستند، داریم. به نظر می‌رسد سامسونگ با همکاری مایکروسافت قابلیت Quick Share خود را برای ویندوز ۱۰ نیز راه اندازی کرده است. سامسونگ Quick Share را یک سال پیش همراه با گوشی‌های پرچمدار سری گلکسی S20 خود معرفی کرد. این یک قابلیت عالی برای رقابت با AirDrop اپل است و به کاربران اجازه می‌دهد به آسانی بتوانند بر بستر شبکه Wi-Fi، فایل‌های خود را مستقیماً بین دیوایس‌های Galaxy خود انتقال دهند.

قابلیت Quick Share مختص گوشی‌های گلکسی است

اکنون خبر می‌رسد سامسونگ و مایکروسافت برای ارائه این قابلیت در ویندوز ۱۰ با یکدیگر همکاری کرده‌اند. این ابزار جذاب به کاربران گوشی‌ها و تبلت‌های گلکسی سامسونگ اجازه می‌دهد خیلی سریع بتوانند فایل‌هایشان را با کامپیوتر مجهز به ویندوز ۱۰ خود به اشتراک بگذارند. البته مشخص نیست چه زمانی این ویژگی در قالب یک اپلیکیشن برای Windows 10 منتشر خواهد شد.

هر زمانی که این برنامه عرضه شود، باعث خوشحالی کاربران گوشی‌های سامسونگ خواهد شد که علاقه‌ای به استفاده از راه‌های موجود محدود انتقال اطلاعات بین گوشی و کامپیوتر خود ندارند و می‌خواهند آزادانه فایل‌هایشان را بین دو دیوایس خود جابجا کنند. اپلیکیشن‌های Your Phone و Link to Windows نیز گزینه‌های خوبی هستند که می‌توانند ارتباط بین این دو اکوسیستم را آسوده‌تر کنند،‌ اما هر دو آن‌ها نمی‌توانند مانند آنچه AirDrop اپل و Quick Share سامسونگ ارائه می‌کند، اجازه اشتراک‌گذاری آسان فایل‌ها را ممکن کنند.

به نظر می‌رسد اقدامات لازم برای توسعه این قابلیت در ویندوز ۱۰ انجام شده و امیدواریم به زودی نه تنها در چند کشور خاص،‌ بلکه کاربران در سراسر جهان بتوانند از این قابلیت استفاده کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. علیرضا قرایی ادبی

    واقعا همکاری سامسونگ و مایکروسافت در یک سال گذشته خیلی زیاد شده و حتی همکاری که بین مایکروسافت و گوشی گلکسی نوت وجود داشت برای اجرا کردن بازی های ایکس باکس بر روی گلکسی نوت

  2. زنده باد سامسونگ معظم