پخش کننده VLC

تغییرات گسترده‌ای در راه پخش کننده VLC است

پخش کننده VLC به زودی تغییرات گسترده‌ای را تجربه خواهد کرد. مهم‌ترین این تغییرات، طراحی مدرن‌تر و بهتری است که دریافت می‌کند.

وقتی شما در حال تماشای ویدیوها روی کامپیوتر خود هستید، احتمال اینکه با قابلیت VideoLAN نرم افزار VLC در حال مشاهده آن باشید بسیار زیاد است. پخش کننده VLC یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پلیر در جهان است که این را مدیون توانایی پخش طیف گسترده‌ای از فرمت‌های ویدیویی در کنار رابط کاربری آسان و حجم کمی که دارد نسبت به بسیاری از رقبا است.

اما شاید چیزی که باعث مهاجرت بسیاری از کاربران این اپلیکیشن پخش کننده شده، تغییر نکردن طراحی آن طی سالیان گذشته بوده است. اگر شما هم از علاقه‌مندان به این پلیر هستید و دوست دارید فضای کمی مدرن‌تر را در آن تجربه کنید، به زودی شاهد اتفاقات خوبی خواهید بود. بر اساس جدیدترین گزارش‌ها، نرم افزار VLC 4.0 که اواخر سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود، تغییرات گسترده‌ای را تجربه خواهد کرد.

این تغییرات شامل بازطراحی رابط کاربری نیز می‌شود که می‌تواند فضای پخش ویدیوها در این نرم افزار را مدرن‌تر کند. همچنین اینطور به نظر می‌رسد توسعه دهندگان این پخش کننده به دنبال پیدا کردن راه‌هایی هستند که می‌تواند برای آن‌ها درآمدزایی بیشتری داشته باشد. به طور مثال مانند Plex، محتوای پیشفرض بیشتری را برای تماشا در اختیار کاربران قرار دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. چه عجب بعد از یک قرن تازه به فکرش افتادن