شبکه اجتماعی پارلر

شبکه اجتماعی پارلر با فناوری جدید مجددا در دسترس کاربران قرار گرفت

شبکه اجتماعی پارلر – Parler که به دلیل قطع میزبانی وب توسط شرکت آمازون غیر فعال شده بود، مجددا با فناوری جدید در دسترس کاربران قرار گرفت.

پس از این که توییتر حساب کاربری دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را به دلیل ترویج خشونت مسدود کرد، بسیاری از طرفداران وی به استفاده از شبکه اجتماعی پالر روی آوردند و این اپلیکیشن در مدت کوتاهی به محبوبیت خاصی دست پیدا کرد، اما شرکت آمازون این شبکه اجتماعی را در مدیریت انتشار محتواهای خشونت آمیز مربوط به اعتراضات ۶ ژانویه ۲۰۲۱ کنگره آمریکا به کوتاهی متهم و خدمات میزبانی وب را برای این شرکت قطع کرد که چنین اقدامی باعث قطع دسترسی به این شبکه اجتماعی شد. همچنین شرکت‌های اپل و گوگل نیز اپلیکیشن پارلر را از فروشگاه‌های خود حذف کردند.

برگشت شبکه اجتماعی پالر با فناوری جدید

شبکه اجتماعی پالر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد به کمک فناوری جدید وابستگی این شرکت به غول‌های فناوری قطع شده و این شبکه اجتماعی از روز دوشنبه مجددا در دسترس کاربران فعلی خود قرار گرفته است. همچنین از هفته آینده کاربران جدید نیز می‌توانند به این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا کنند. گفتنی است طی ماه جاری میلادی هیئت‌مدیره این شرکت جان میتز، مدیرعامل قبلی پارلر را اخراج کرد و در حال حاضر مارک مکلر به عنوان مدیرعامل موقت این شرکت فعالیت می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*