ایران خودرو تارا

ایران خودرو تارا از ماه آینده وارد بازار می‌شود

مدیرعامل شرکت ایران خودرو می‌گوید اتومبیل ایران خودرو تارا به تولید انبوه رسیده و با کسب مجوز از ماه آینده وارد بازار کشور خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با تأکید بر ارتقای کیفیت محصولات این شرکت عنوان کرد که خودرو تارا به سبد محصولات جدید ایران‌خودرو اضافه شده و در ماه آینده روانه بازار خواهد شد.

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در آیین افتتاح مرکز تماس جدید ایران‌خودرو و در حضور رییس پلیس راهور ناجا با اشاره به این‌که نخستین محصول تمام ایرانی با پنج ستاره کیفیت متعلق به سبد محصولات ایران‌خودرو است عنوان کرد که انتظارات مشتریان را ایران‌خودرو برآورده خواهد کرد.

مقیمی با اشاره به کاهش تعداد معوقات از ۲۰۰ هزار دستگاه در سال گذشته به ۱۳ هزار دستگاه در حال حاضر عنوان کرد که به غیر از دو دستگاه، تمامی محصولات تا پایان سال به‌روز خواهند شد.

مقیمی ضمن قدردانی از پلیس راهور ناجا برای اتخاذ تصمیمات به موقع و مساعدت در جهت افزایش رضایت‌مندی مشتریان عنوان کرد که شرکت ما در حال حاضر در ارتقا شش محصول عملکردی موفقیت آمیز داشته و اکنون قصد داریم تا خودرو تارا را به سبد محصولات ایران‌خودرو اضافه کنیم، این خودرو تا پایان سال روانه بازار خواهد شد.

تاریخ کسب اولین مجوز ایران خودرو تارا

نخستین نسخه ایران خودرو تارا در تاریخ ۲۱ بهمن امسال مجوز شماره‌گذاری را دریافت کرده است این در حالی است که پروژه تکوین این اتومبیل در تاریخ ۲۱ بهمن سال گذشته کلید خورده بود، دستیابی به بهترین نتایج در کوتاه‌ترین زمان برای ایران‌خودرو یک امری افتخار آمیز است.

یکی از اصلی‌ترین اهداف شرکت مذکور کسب پنج ستاره کیفیت برای اتومبیل تارا است که بنابر ادعای شرکت ایران‌خودرو این هدف تا سال آینده محقق خواهد شد. یکی دیگر از پروژه‌های در حال توسعه ایران‌خودرو، طراحی گیربکس شش سرعته و موتور سه سیلندر است و شرکت مذکور آمادگی دارد تا این محصولات را در اختیار خودروسازان دیگر نیز قرار بدهد.

مقیمی با اشاره به افزایش ۱۰ برابری سهم محصولات ایران خودرو دیزل در سال جاری عنوان کرد که ما قصد داریم تا محصولات جدیدی را در حوزه اتومبیل‌های سنگین عرضه کنیم. در حال حاضر ایران‌خودرو خط تولید اتوبوس را پس از ۹ سال توقف به راه خواهد انداخت و تعهدات ایجاد شده را زودتر از موعد مقرر انجام خواهد داد، این امر حاصل تلاش گروهی مجموعه کارکنان و تأمین کنندگان  ایران‌خودرو دیزل است.

به گفته مقیمی شبکه خدمات پس از فروش و مرکز تماس ایران‌خودرو مسیر ارتباط با ۱۰ میلیون دارنده محصولات موجود ایران‌خودرو در بازار است. شرکت ایران‌خودرو  زیرساخت‌های ارتباط با مشتریان را توسعه داده است که این امر موجب افزایش رضایت مشتریان شده است.

این شرکت مرکز تماس جدیدی را راه اندازی کرده است و ۵۰۰ هزار دستگاه اتومبیل را در امسال وارد بازار کرده است؛ این در صورتی که شرکت‌ ایران‌خودرو قصد دارد تا در سال آینده حداقل ۶۵۰ دستگاه خودرو را روانه بازار بکند.

مرکز تماس جدید ایران‌خودرو امروز و در حضور رئیس پلیس راهور ناجا و مدیران ارشد گروه صنعتی ایران‌خودرو افتتاح شد؛ در این مرکز برای افزایش رضایت مشتریان در رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات آنان از قابلیت‌های مدرن و ارتقاء یافته استفاده شده است.

پس از بهره برداری از مرکز مذکور، رئیس پلیس راهور ناجا به همراه هیأت مدیره از مرکز تحقیقات، طراحی و تکوین محصولات ایران‌خودرو بازدید کردند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. دستیابی به بهترین نتایج در کوتاه‌ترین زمان برای ایران‌خودرو یک امری افتخار آمیز است….یعنی این دیگه اخرش بود خداااااا