ثروتمندترین فرد جهان

جف بزوس با سبقت از ایلان ماسک مجددا ثروتمندترین فرد جهان شد

جف بزوس که به عنوان بنیانگذار و سهامدار فروشگاه اینترنتی آمازون شناخته می‌شود توانست با سبقت از ایلان ماسک مجددا لقب ثروتمندترین فرد جهان را از آن خود کند.

جف بزوس، بنیانگذار و سهامدار فروشگاه اینترنتی آمازون از سال ۲۰۱۷ تا پیش از ماه ژانویه ۲۰۲۱ توانست همواره لقب ثروتمندترین فرد دنیا را به خود اختصاص دهد، اما در ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ ایلان ماسک به عنوان بنیانگذار شرکت خودروسازی تسلا توانست به دلیل افزایش ارزش سهام این شرکت از جف بزوس سبقت بگیرد و به ثروتمندترین شخص دنیا تبدیل شود. هرچند ایلان ماسک بیش از یک ماه نتوانست این لقب را نگه دارد و اکنون مجددا بزوس در صدر لیست ثروتمندترین افراد دنیا قرار گرفته است.

جف بزوس دوباره ثروتمندترین فرد جهان شد

طبق جدیدترین لیستی که موسسه بلومبرگ منتشر کرده است، جف بزوس با ثروت ۱۹۱ میلیارد دلار در جایگاه نخست، ایلان ماسک با ثروت ۱۹۰ میلیارد دلار در جایگاه دوم، بیل گیتس (بنیانگذار شرکت مایکروسافت) با ثروت ۱۳۷ میلیارد دلار در جایگاه سوم، برنارد آرنو (مالک برند لوییز ویتون) با ثروت ۱۱۶ میلیارد در جایگاه چهارم و مارک زاکربرگ (بنیانگذار فیسبوک) با ثروت ۱۰۴ میلیارد دلار در جایگاه پنجم لیست ثروتمندترین افراد جهان قرار دارند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه