تصاویری از طراحی احتمالی آیفون 13 پرو اپل منتشر شد

به تازگی رندرهای جدیدی از گوشی آیفون 13 پرو – iPhone 13 Pro اپل منتشر شده و با توجه به این رندرها پرچمداران جدید اپل بدون پورت (درگاه) عرضه خواهند شد.

هر چه بیشتر به زمان معرفی پرچمدار جدید اپل نزدیک می‌شویم، اطلاعات بیشتری از این سری منتشر می‌شود. به تازگی رند‌هایی از گوشی آیفون 13 پرو منتشر شده که با توجه به آن‌‌ها، در سال 2021 شاهد عرضه‌ گوشی‌هایی (آیفون) هم اندازه با پرچمداران سال 2020، خواهیم بود. این بدان معنی است که آیفون 13 مینی با صفحه نمایش 5.4، آیفون 13 و 13 پرو با صفحه نمایش 6.1 عرضه خواهند شد، همچنین گوشی آیفون 13 پرو مکس از نمایشگر 6.7 اینچی استفاده خواهد کرد. گفته می‌شود به دلیل فروش بسیار کم آیفون 12 مینی، شرکت اپل تولید این مدل را متوقف کرده است. این گوشی در نیمه اول ژانویه (بهمن)، تنها 5 درصد از فروش کل بازار را به خود اختصاص داد، این درحالی است که این شرکت قصد دارد تولید گوشی آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس را یازده میلیون دستگاه افزایش دهد.

با توجه به این رندرها، اندازه صفحه نمایش این سری با سری قبلی خود برابر است، اما گفته می‌شود مدل پرو و پرو مکس سری آیفون 13 از نرخ تازه سازی 120 هرتزی پشتیبانی خواهند کرد. این قابلیت به لطف یک نمایشگر با فناوری ProMotion در گذشته در آیپد پرو وجود داشت، همچنین گفته می‌شود که اپل در آیفون 13 پرو و پرو مکس از صفحه نمایش‌های LTPO که مصرف انرژی بسیار پایینی دارند، استفاده خواهد کرد. به علاوه استفاده از صفحه نمایش LTPO باعث می‌شود تا شاهد قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن در مدل‌های پرو و پرو مکس گوشی‌های سال 2021 اپل باشیم.

گوشی آیفون 13 پرو

انتظار می‌رود که اپل قابلیت‌های دوربین را در برخی از مدل‌های سری آیفون 13، ارتقا دهد. همچنین گفته می‌شود که اپل از فناوری Astrophotography نیز استفاده خواهد کرد، این قابلیت برای کاربران تصویر برداری از آسمان را در شب را فراهم می‌کند. به علاوه این امکان وجود دارد که قابلیت ضبط فیلم‌های پرتره به این سری اضافه شود، با توجه به شایعه‌ها لنز دوربین فوق عریض تقویت خواهد شد و اپل به جای استفاده از لنز نوع 5 (5 عنصر) از لنز نوع 6 (6 عنصر) استفاده خواهد کرد.

سری آیفون 13 از پردازنده A14 Bionic استفاده خواهند کرد، لازم به ذکر است که این پردازنده 5 نانومتری خواهد بود. گفته می‌شود این گوشی از آهن‌رباهای قوی‌تری برای استفاده از وسایل Mag Safe استفاده خواهد کرد. گوشی آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس بدون هیچ درگاهی (پورت) عرضه خواهند شد.

گوشی آیفون 13 پرو

این رند‌ها توسط Lets Go Digital منتشر شده‌اند و با توجه به آن‌ها، گوشی آیفون 13 پرو از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر پشتیبانی خواهد کرد. اگر به این تصاویر دقت کنید متوجه ناچ کوچک ‌می‌شوید که حسگر تشخیص چهره (Face ID) در آن قرار گرفته است. انتظار می‌رود که گوشی‌های این سری از شبکه 5G نیز پشتیبانی کنند، احتمالا در ماه سپتامبر (شهریور) شاهد معرفی این گوشی خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اپل خیلی تو طراحی تنوع ایجاد نمیکنه