گوشی شیائومی می نوت 10

انتشار آپدیت اندروید ۱۱ برای دو گوشی شیائومی می نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پرو

انتشار آپدیت اندروید ۱۱ برای نسخه‌های جهانی گوشی شیائومی می نوت ۱۰ – Xiaomi Mi Note 10 و نوت ۱۰ پرو – Mi Note 10 Pro آغاز شد.

گوشی های شیائومی می نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پرو در ابتدا با MIUI 11 مبتنی بر اندروید ۹.۰ وارد بازار شده بودند. مدتی بعد، آن‌ها MIUI 12 را با اندروید ۱۰ دریافت کردند و حالا نوبت به آپدیت اندروید ۱۱ رسیده است.

البته این گوشی‌ها با اسامی دیگری هم شناخته می‌شوند؛ مثلا Mi CC9 Pro و Mi CC9 Pro پریمیوم ادیشن در هند!

اگر لنزهای به‌کار رفته در مدل‌های گران‌تر (نوت پرو و پریمیوم ادیشن) را نادیده بگیریم،  تمام این دستگاه‌ها مشخصات سخت افزاری و بیلد MIUI مشابهی دارند.

نسخه‌های اورجینال چینی، آپدیت اندروید ۱۱ را در اوایل ژانویه (دی ماه) دریافت کرده بودند و انتظار می‌رفت نسخه‌های جهانی هم در فاصله‌ای کوتاه از آن‌ها پیروی کنند. حالا اما با کمی تاخیر، این اتفاق برای نسخه‌های EEA (منطقه اقتصادی اروپا) افتاده است. آپدیت مذکور با شماره ورژن V12.1.3.0.RFDEUXM وصله امنیتی فوریه ۲۰۲۱ را نیز با خود به همراه می‌آورد.

البته توجه داشته باشید که این بیلد در فاز Stable Beta است؛ یعنی فقط به تعداد محدودی از کاربران می‌رسد. انتظار می‌رود به زودی برای تمام کاربران و مناطق دیگر دنیا نیز در دسترس قرار بگیرد.

با توجه به پیشینه شیائومی، به نظر می‌رسد این آخرین آپدیت اندروید برای گوشی های شیائومی می نوت ۱۰ و می نوت ۱۰ پرو، می سی سی ۹ پرو و مدل پریمیوم ادیشن باشد؛ هر چند که یک به‌روزرسانی MIUI دیگر، دور از ذهن نیست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. شیامی نوت ده پرو بروزرسانی اندروید یازده اومدبرام بروزکردم خیلی گوشی کند شده چیکارش کنم شماره ک میخوام بگیرم اصن کند میگیره وارد برنامه میشم سرعت خیلی پایینه