همراه اول

همراه اول موفق به دریافت تندیس جایزه ملی تعالی سازمانی سال ۹۹ شد

اپراتور همراه اول در اولین حضور خود در جایزه ملی تعالی سازمانی توانست جایزه تندیس بلورین را با کسب بالاترین امتیاز از آن خود کند.

صبح روز سه شنبه ۵ اسفند ۹۹ هجدهمین همایش تعالی سازمانی با حضور سازمان‌های سرآمد ایرانی در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد که در این مراسم از برندهای متعالی تجلیل به عمل آمد.

همراه اول برنده تندیس جایزه ملی تعالی سازمانی سال ۹۹

اپراتور همراه اول که برای اولین بار در این رویداد ملی حضور پیدا کرده است، توانست با کسب امتیازی در بالاترین سطح جایزه تندیس بلورین را از آن خود کند. گفتنی است جایزه ملی تعالی سازمانی برگرفته از مدل EFQM اروپا بوده که توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود. در طی ۱۸ دوره از برگزاری این رویداد سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و مطرح کشور از صنایع مختلف در آن شرکت کرده‌اند و از معتبرترین و باقدمت‌ترین جوایز در سطح ملی محسوب می‌شود.

این جایزه بر پایه ارزیابی رویکردها و نظام‌های مدیریتی سازمان‌ها و نتایج موفقیت‌های اعطا می‌شود برندگان توسط گروهی از ارزیابان خبره و طبق الگوی تعالی سازمانی انتخاب می‌شوند. همراه اول در راستای پیمودن مسیر تعالی خود و با هدف سنجش میزان نقاط قوت و ضعف طبق الگوی تعالی سازمانی در ارزیابی این رویداد ملی وارد شده و بر اساس نتایج آن علاوه بر استفاده از تجارب موفق برای ارتقا مستمر و نهادینه کردن هرچه بیشتر فرهنگ تعالی و تفکر سیستمی در شرکت قدم برداشته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*