لندرور دیفندر v8

لندرور دیفندر v8 با پیشرانه سوپرشارژ ۵۲۵ اسبی رونمایی شد

خودرو لندروور دیفندر v8 به بازار معرفی شده است. مشخصات فنی، امکانات و گالری تصاویر Land Rover Defender v8 را در ادامه ببینید.

شرکت خودروسازی لندروور از جدیدترین نسل دیفندر با یک پیشرانه سوپرشارژ ۵۲۵ اسبی رونمایی کرد. لندروور دیفندر v8 دارای یک پیشرانه ۵ لیتری سوپرشارژ گروه JLR است، این پیشرانه ۵۲۵ اسب بخار قدرت دارد و ۶۲۵ نیوتون‌متر گشتاور تولید می‌کند. این قدرت باعث می‌شود تا دیفندر ۹۰ (دو در) در مدت زمان ۵.۲ ثانیه از سرعت صفر به صد کیلومتر برسد و بتواند به سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. البته لندروور دیفندر v8 در نسخه ۱۱۰ (چهار در) نیز ارائه خواهد شد.

لندرور دیفندر v8

نیروی این پیشرانه به واسطه یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ منتقل می‌شود. دیفرانسیل عقب فعال الکترونیکی که معمولا به عنوان یک آپشن سفارشی ارائه می‌شود، در دیفندر v8 استاندارد است؛ در صورتی که کمک فنرهای این خودرو نیز به طور خاص تنظیم شده و دارای آنتی رول‌های بزرگ‌تری است.

سایر مشخصات لندرور دیفندر v8

سیستم Terrain Response دیفندر v8 نیز به طور اختصاصی به یک برنامه منحصربه‌فرد دینامیک مجهز شده است که موجب می‌شود تا این خودرو شخصیتی پویاتر و هندلینگی متعادل‌تر پیدا کند. این حالت باعث می‌شود تا پدال گاز تیزتر شود و کمک‌فنرهای تطبیقی متغیر خودرو تنظیم شود.

لندرور دیفندر v8

دیفندر v8 به لیل وجود نشان‌های اختصاصی، چهار سر اگزوز، رینگ‌های آلیاژی ۲۲ اینچی خاکستری رنگ و کالیپرهای آبی رنگ در جلو نسبت به مدل‌های ضعیف‌تر ظاهری متفاوت‌تری دارد. این خودرو تنها در سه رنگ سفید، مشکی و خاکستری ارائه خواهد شد و سقف هر سه رنگ مشکی خواهد بود. در داخل این خودرو صندلی‌ها با چرم سفارشی و غربیلک فرمان با آلکانتر پوشیده شده‌اند. در پشت این غربیلک نیز دو پدال تعویض دنده کرومی قرار دارد.

لندرور دیفندر v8

مدیر ارشد مهندسی قوای محرکه در جگوار لندروور در مورد این خودرو عنوان کرد که پیشرانه ۵ لیتری v8 توربوشارژ نسل جدید دیفندر موجب شده تا این خودرو شخصیت منحصر‌به‌فردی پیدا کند.

لندرور دیفندر v8

این موتور دارای صدای گوش‌نواز  و پرفورمنس مناسبی است که باعث می‌شود سطح جدیدی از جذابیت برای راننده فراهم شود. در مهندسی ما تلاش شده تا تنظیمات این پیشرانه برای دیفندر بهینه‌سازی شود تا این خودرو هم دارای پرفورمنسی مناسب در آنرود و هم کنترل خوب در آفرود باشد. تمام این موارد بدون به‌خطر انداختن توانایی‌های دیفندر در هر مسیری انجام شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*