درآمدزایی از طریق توییتر امکان‌پذیر

درآمدزایی از طریق توییتر به زودی امکان‌پذیر می‌شود

شرکت توییتر قصد دارد تا راه‌های مختلفی را برای درآمدزایی از طریق توییتر ارائه کند. ما در این مقاله در خصوص این مطلب توضیحاتی می‌دهیم.

توییتر برای نخستین بار ایده عرضه یک محصول اشتراکی را طرح کرده که کاربران به واسطه این طرح می‌توانند از فالوئرهای خود برای دسترسی به محتوا یا تجربه ویژه پول دریافت کنند. این اقدام به منظور ایجاد راه‌های مختلف برای درآمدزایی از طریق توییتر انجام خواهد شد و کاربران با استفاده از آن می‌توانند درآمدزایی کنند.

درآمدزایی از طریق توییتر

توییتر در کنفرانس مجازی سرمایه‌گذاران به محصول جدید با عنوان سوپر فالوور اشاره کرد و آن را به عنوان یک حساب اشتراکی معرفی کرد. این شرکت به تازگی استارتاپ خبرنامه Revue را خریداری کرده است و مدیرانش عنوان کرده‌اند که در حال بررسی را‌ه‌هایی برای کمک به نویسندگان خبرنامه به منظور به وجود آوردن مخاطبان پولی در توییتر هستند. توییتر اکنون قصد دارد تا امکان پرداخت پول از سوی کاربران به افرادی که از فالو کردن آن‌ها لذت می‌برند را به وجود بی‌آورد.

سایت بلومبرگ قبل از این عنوان کرده بود که توییتر در حال بررسی قابلیت‌های اشتراک کاربران است و جک دورسی مدیرعامل توییتر نیز در ارتباط با ایده پرداخت پول برای دسترسی به محتوای یک کاربر توسط کاربر دیگر صحبت کرده بود.

منبع درآمد توییتر

تقریبا ۹۰ درصد از درآمد توییتر به واسطه تبلیغات حاصل می‌شود که براساس فصلی و به آسانی تحت تأثیر عوامل خارج از کنترل شرکت قرار می‌گیرد. برای نمونه درآمد توییتر در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ به واسطه تعطیلی‌های ناشی از شیوع کرونا کاهش پیدا کرده بود.

طبق گزارش سایت بلومبرگ یکی از اهداف اصلی توییتر دوبرابر کردن درآمد سالانه به ۷.۵ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۳ است و این شرکت امیدوار است که تعداد کاربرانش از سال آینده هر سال ۲۰ درصد افزایش پیدا کند و درسال ۲۰۲۳ به ۳۱۵ میلیون نفر برسد.

اعلام خبر اضافه شدن امکان درآمدزایی از طریق توییتر باعث شد تا سهام توییتر هشت درصد افزایش پیدا کند. توبیتر در تلاش است تا از رقبای خود مانند فیس‌بوک و تیک تاک جلو بزند. توییتر در ماه‌های اخیر تلاش کرده تا قابلیت‌های جدیدی را مانند چت صوتی به قابلیت‌های خود اضافه کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*