قیمت محصولات هیوندای ۲۰۲۱ در دبی

آخرین قیمت محصولات هیوندای ۲۰۲۱ در دبی مشخص شد

طبق مصوبه جدید مجلس می‌توان احتمال داد که واردات خودرو در سال۱۴۰۰ آزاد شود. در این مطلب جدول قیمت محصولات هیوندای ۲۰۲۱ در دبی ارائه شده.

طبق اقدام روز گذشته نمایندگان مجلس می‌توان این احتمال را متصور شد که واردات خودرو در سال ۱۴۰۰ آزاد شود، در طرح ساماندهی صنعت و بازار خودرو، واردات مشروط پیش‌بینی شده است.

در حالی که مطابق با قانون، تعیین تعرفه واردات کالاهای وارداتی بر عهده کمیسیون ماده یک است، مجلس شورای اسلامی تعرفه واردات خودرو به کشور در سال آینده را ۸۶ درصد اعلام کرده است. این طرح در شرایطی به‌ تصویب رسیده است که واردات خودرو به کشور از خرداد ماه سال ۹۷ ممنوع شده بود و برنامه‌ای نیز برای لغو این ممنوعیت در حال حاضر پیش‌بینی نشده است. براساس اخبار منتشر شده از مجلس، نمایندگان دیروز و در جریان بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰، تصویب کردند که حقوق ورودی اتومبیل‌های سواری در سال ۱۴۰۰ حداقل به میزان ۸۶ درصد ارزش گمرکی آن‌ها تعیین شود.

قیمت محصولات هیوندای ۲۰۲۱ در دبی

در ارتباط با این اقدام مجلسی‌ها چند ابهام به وجود آمده است، اول این‌که طبق قانون وظیفه تعیین تعرفه واردات کالا به کشور برعهده کمیسیون ماده یک وابسته به سازمان توسعه تجارت ایران خواهد بود، باتوجه به این موضوع اگر قرار باشد که نرخ خودروهای وارداتی تغییر کند، این موضوع باید در کمیسیون مذکور مورد بررسی قرار بگیرد. طبق گفته کارشناسان اگر کمیسیون ماده یک با تغییر در تعرفه واردات خودرو موافقت کند، می‌توان مصوبه جدید مجلس را به اجرا‌ء گذاشت.

در صورت آزاد شدن واردات خودرو به احتمال زیاد این خودروها از امارات به کشور وارد خواهند شد و با یک حساب و کتاب ساده متوجه می‌شوید که یک خودرو با تعرفه ۸۶ درصدی و مالیات ۱۰ درصدی، بیمه و شماره گذاری با چه قیمتی در داخل کشور عرضه خواهد شد.

در جدول زیر با آخرین قیمت محصولات هیوندای ۲۰۲۱ در دبی آشنا خواهید شد.

فهرست قیمت محصولات هیوندای ۲۰۲۱ در دبی

مدل تیپ قیمت به درهم قیمت به تومان
اکسنت ۱.۶L Comfort ۶۰،۰۰۰ ۴۱۴،۰۰۰،۰۰۰
آزرا ۳.۵ full ۱۵۰،۰۰۰ ۱،۰۳۵،۰۰۰،۰۰۰
النترا ۲۰۰۰ CC ۷۵،۰۰۰ ۵۱۷،۰۰۰،۰۰۰
پالیسید Premium ۱۸۹،۰۰۰ ۱،۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰
سانتافه ۲.۴L FWD Comfort ۱۰۴،۰۰۰ ۷۱۷،۰۰۰،۰۰۰
سوناتا ۲.۵L Premium ۱۲۴،۰۰۰ ۸۵۵،۰۰۰،۰۰۰
توسان ۲.۴ full ۹۵،۰۰۰ ۶۵۵،۰۰۰،۰۰۰
ولستر نیترو ۲.۰ full N ۱۴۹،۰۰۰ ۱،۰۲۰،۰۰۰،۰۰

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*