بنچمارک انتوتو در فوریه 2021

نگاهی به بنچمارک انتوتو در فوریه ۲۰۲۱؛ نتیجه ضعیف گلکسی اس ۲۱ اولترا

در ماه اخیر گوشی‌های زیادی توانستند امتیازات مختلفی در AnTuTu کسب کنند. حال قصد داریم نگاهی به نتایج بنچمارک انتوتو در فوریه ۲۰۲۱ بیاندازیم.

امروز گزارشی از بنچمارک انتوتو در فوریه ۲۰۲۱ درباره بهترین عملکرد تلفن‌های هوشمند این ماه منتشر شد. به لطف معرفی محصولات جدید و مختلف، پس از مدت‌ها، لیست این بنچمارک دچار تغییرات چشمگیر شده است. در ادامه نگاهی به این جدول خواهیم داشت.بنچمارک انتوتو در فوریه 2021

در ابتدا به گوشی‌های هوشمند پرچمدار بپردازیم. گوشی iQOO 7 توانسته با امتیاز ۷۲۶۹۳۹ رتبه اول خود را در AnTuTu حفظ کند. گوشی شیائومی می ۱۱ که چندی پیش در جایگاه دوم بود، اکنون با آن امتیاز ۷۱۲۳۶۶ در رده چهارم قرار گرفته است. این ویوو ایکس ۶۰ پرو پلاس با ۷۲۶۹۲۵ امتیاز و ردمی کی ۴۰ پرو با ۷۱۸۴۳۴ امتیاز هستند که در رده دوم و سوم قرار گرفته اند.

علاوه بر این، گوشی‌های iQOO 5 Pro، ویوو ایکس ۵۰ پرو پلاس و شیائومی می ۱۰ اولترا دیگر در میان ده دستگاه برتر نیستند. مکان‌های پنجم تا دهم عبارتند از: میت ۴۰ پرو (۶۸۳۹۱۹ امتیاز)، گلکسی اس ۲۱ اولترا ورژن ۵ جی (۶۷۹۱۵۲ امتیاز)، ردمی کی ۴۰ شیائومی (۶۶۸۴۷۱ امتیاز)، اوپو رینو ۵ پرو پلاس ۵ جی (۶۶۷۴۵۶ امتیاز)، ردمی کی ۳۰ اس اولترا (۶۶۶۰۴۳ امتیاز) و iQOO 5 (با ۶۶۱۶۰۹ امتیاز).بنچمارک انتوتو در فوریه 2021

با نگاهی به این لیست، در می‌یابیم که چهار جایگاه نخست متعلق به گوشی‌های مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ کوالکام است. همچنین نکته جالب توجه، امتیاز کمتر گوشی Samsung Galaxy S21 Ultra 5G نسبت به سایر گوشی‌ها با همین تراشه است.

به سراغ گوشی‌های میان رده برویم. ردمی ۱۰ ایکس ۵ جی و ردمی ۱۰ ایکس پرو ۵ جی با امتیازهای ۴۰۴۳۴۶ و ۳۹۸۵۷۰ به ترتیب اول و دوم هستند. گوشی تازه معرفی شده ویوو اس ۷ تی با  ۳۹۵۰۸۲ امتیاز در جایگاه سوم این بخش از لیست بنچمارک انتوتو در فوریه ۲۰۲۱ قرار گرفته است. به این ترتیب گوشی‌های هواوی نوا ۷ پرو با ۳۹۲۰۹۳ و هواوی نوا ۷ به رتبه‌های چهارم و پنجم سقوط کردند.

در رتبه‌های ششم و هشتم نیز گوشی‌های تازه وارد قرار گرفته است. به ترتیب گوشی‌های نوا ۸ پرو (۳۹۰۰۳۹ امتیاز)، آنر ۳۰ (۳۸۹۱۰۷ امتیاز)، نوا ۸ (۳۸۸۵۶۸ امتیاز)، آنز ایکس ۱۰ (۳۶۲۶۶۴ امتیاز و آنر ۳۰ اس (۳۵۵۰۲۸ امتیاز) در جایگاه‌های ششم تا دهم جای گرفته‌اند.بنچمارک انتوتو در فوریه 2021

ماه‌های آینده احتمال دارد این لیست دچار تغییراتی شود. به نظر شما، چه گوشی‌هایی در آینده نزدیک به این لیست اضافه خواهند شد؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*