کیا نیرو 2021

کیا نیرو ۲۰۲۱ هیبریدی و پلاگین هیبرید با تکنولوژی‌های جدید معرفی شد

کیا نیرو ۲۰۲۱ معرفی شد. این خودروساز کره‌ای برای مدل ۲۰۲۱ نیرو هیبرید و پلاگین هیبرید تکنولوژی‌های جدیدی را در نظر گرفت. در ادامه با مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

شرکت کره‌ای کیا برای مدل ۲۰۲۱ خانواده نیرو هیبرید و پلاگین هیبرید به‌روزرسانی‌هایی را در نظر گرفت. البته تغییرات ظاهری این خودرو نسبت به قبل اندک بوده و بیشتر شاهد تغییرات سطح ایمنی و تکنولوژی این خودرو هستیم. در همین راستا کیا نیرو ۲۰۲۱ مدل هیبرید و پلاگین هیبرید اکنون به شکل استاندارد از سیستم هشدار سرنشین عقب بهره می‌برند.

مشخصات کیا نیرو ۲۰۲۱

کیا نیرو 2021

کیا نیرو ۲۰۲۱ در مدل هیبرید و پلاگین هیبرید اکنون از نمایشگر ۸ اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی جدیدی برخوردار شده که قادر به پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتوی بی‌سیم است. مدل‌های این خودرو که از کلید هوشمند بهره می‌برند به عملکرد استارت از راه دور جدیدی مجهز شدند و مدل‌‌هایی که دارای سیستم ناوبری هستند اکنون با ۱۰ سال به‌روزرسانی نقشه روانه بازار خواهند شد.

کیا نیرو 2021

سیستم دستیار راننده کیا نیرو جدید نیز در حال حاضر به کروز کنترل هوشمند بر پایه ناوبری با عملکرد تشخیص پیچ مجهز شده است؛ این سیستم قبل از ورود به پیچ اندکی سرعت خودرو را کاهش خواهد داد.

کیا نیرو 2021

قیمت پایه مدل هیبریدی این خودرو برای مدل ۲۰۲۱ حدود ۲۴ هزار و ۶۹۰ دلار اعلام شده که نسبت به قبل ۱۰۰ دلار افزایش پیدا کرده است. این خودرو از قوای محرکه هیبریدی شامل موتور ۱.۶ لیتری و واحد الکتریکی در کنار باتری لیتیوم یونی ۱.۵۶ کیلووات ساعتی برخوردار است که ترکیب آنها قدرتی برابر با ۱۳۹ اسب بخار و گشتاور ۲۶۴ نیوتن‌متر را تولید می‌کند.

کیا نیرو 2021

قیمت مدل پلاگین هیبریدی این خودرو نیز حدود ۲۹ هزار و ۵۹۰ دلار است که این مدل نیز ۱۰۰ دلار افزایش قیمت را تجربه کرده است. البته این خودرو شامل ۴۵۴۳ دلار مشوق‌های مالیاتی و فدرالی بوده که قیمت آن را برای مشتری به ۲۵ هزار و ۴۷ دلار کاهش می‌دهد.

کیا نیرو 2021

هرچند که موتور ۱.۶ لیتری نسخه هیبریدی در نسخه پلاگین هیبریدی نیز استفاده شده است، اما این مدل به موتور الکتریکی قوی‌تر و باتری بزرگ‌تر ۸.۹ کیلووات ساعتی مجهز بوده که قدرت ترکیبی آن به ۱۳۹ اسب بخار و گشتاور آن نیز به ۲۶۴ نیوتن‌متر می‌رسد. میزان شعاع حرکتی این خودرو در حالت تمام برقی حدود ۴۲ کیلومتر خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*