هواوی فری بادز پرو

هواوی فری بادز پرو در میان ۵۶ هندزفری از سراسر جهان در جایگاه نخست قرار گرفت

هواوی فری بادز پرو در میان ۵۶ هندزفری از سراسر جهان با کسب بالاترین امتیاز در تمام شاخص‌های این آزمون در جایگاه نخست قرار گرفت.

هواوی فری بادز پرو توانست عنوان بهترین هندزفری بی سیم را در میان ۵۶ هدست تست شده توسط آزمایشگاه تخصصی آلمان (German Professional testing Organization Chip) به خود اختصاص دهد؛ در این لیست قدرتمندترین محصولات پرچمدار اپل، سامسونگ، سونی و سایر برندها به چشم می‌خورند، اما در نهایت هواوی توانست جایگاه نخست را به خود اختصاص دهد. کیفیت صدای عالی هواوی فری بادز پرو در کنار قابلیت‌هایی مانند قابلیت فعال حذف نویز نقش زیادی در کسب این موفقیت داشتند.

آزمایشگاه تخصصی آلمانی کیفیت صدای عالی، عمر باتری طولانی و استفاده ساده را به عنوان مزیت‌های این هندزفری‌ مطرح کرده است.

صدای قدرتمند و قابلیت کاهش نویز

هواوی فری بادز پرو صدایی گرم و واضح را ارائه می‌دهد. با این که شدت صدای Base هواوی فری بادز پرو برای ژانرهای مختلف قابل قبول است، اما با یکدیگر تفاوت دارند. در حالت کلی می‌توان کیفیت صدا را عالی توصیف کرد، اگرچه صدای Base کمتر می‌توانست شرایط بهتری را هم به وجود آورد.

هواوی فری بادز پرو

هیچ فشاری روی گوش شما نخواهد بود!

یکی از ویژگی‌های مهم هواوی فری بادز پرو را باید طراحی آن عنوان کرد که باعث می‌شود هیچ فشاری روی گوش احساس نشود. کلیه دستورهای مربوط به کنترل هدست برای توقف، عقب یا جلو زدن، افزایش یا کاهش حجم صدا با یک لمس ساده امکان‌پذیر است. در آزمایش‌های انجام شده برای بررسی عملکرد دستگاه، هیچ مشکلی مشاهده نشد. خارج کردن گوشی‌های هدست از باکس شارژ، نیازمند اندکی دقت است. هنگامی که گوشی‌ها درون قاب شارژ قرار گیرند، امکان دارد خارج کردن آن‌ها کمی سخت باشد، اما با کمی تمرین قابل حل است. همچنین این دستگاه مجهز به نسخه ۵.۲ بلوتوث بوده و همین مسئله تاثیر زیادی در بهبود شرایط اتصال دارد.

قدرت و دوام باتری

هواوی فری بادز پرو

هواوی فری بادز پرو با شارژ کامل، حدود ۸.۵ ساعت دوام خواهد آورد. شما با کمک جعبه شارژ هندزفری بی سیم هواوی، می‌توانید بیشتر از ۳۸ ساعت موسیقی پخش کنید. توجه داشته باشید که پس از گذشت ۱۵ دقیقه از شارژ سریع، امکان استفاده از FreeBuds Pro تا ۵.۵ ساعت امکان‌پذیر خواهد شد. همچنین برای شارژ کامل هدست و جعبه شارژ، فقط به ۱.۵ ساعت زمان نیاز دارد و این نشان از قدرت فناوری شارژ سریع دستگاه دارد؛ چنین قدرت و سرعت شارژی برای هندزفری‌های بی‌سیم، کمتر به چشم می‌خورد. توجه داشته باشید که جعبه شارژ FreeBuds Pro توانایی دریافت شارژ وایرلس را دارد، اما نیازمند یک پد شارژ Qi باکیفیت خواهید بود.

هم‌اکنون امکان خرید یکی از بهترین هندزفری‌های دنیا یعنی هواوی فری بادز پرو در ایران و به صورت رسمی نیز فراهم شده است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. در مقابل هندزفری های رده بالای سونی از هیچ هم کمتر است و آنجایی که مقام آورده معلوم نیست چقدر رشوه گرفتند از هواوی