اپلیکیشن گوگل فیت

نظارت بر ضربان قلب و تنفس به اپلیکیشن گوگل فیت اضافه شد

گوگل قابلیت‌های نظارت بر ضربان قلب و تنس را به اپلیکیشن گوگل فیت – Google Fit اضافه کرد. این امکانات از دوربین گوشی شما استفاده می‌کنند.

گوگل در تازه‌ترین به‌روزرسانی، نظارت بر ضربان قلب و تنفس را به اپلیکیشن گوگل فیت اضافه کرده است. البته این قابلیت‌های جدید در حال حاضر فقط در اختیار برخی از کاربران گوشی‌های پیکسل قرار گرفته‌اند.

به لطف ای نقابلیت‌های جدید کاربران می‌توانند ضربان قلب و عملکرد تنفسی خود را بدون نیاز به سخت افزار اضافه‌تری از گوشی خود مشاهده کنند. هر دو این قابلیت‌های جدید فقط از دوربین پشت و جلوی گوشی استفاده می‌کند.

نظارت بر ضربان قلب و تنفس با دوربین گوشی

برای استفاده از قابلیت نظارت بر ضربان قلم کافیست انگشتتان را روی دوربین پشتی گوشی قرار دهید. این تکنیک که پیشتر نیز توسط برخی اپلیکیشن‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت، آسان‌ترین راه برای نظارت بر ضربان قلب کاربر است. برای نظارت بر نوع تنفس کاربر نیز کافیست شما دوربین جلو را فعال کنید و به نفس کشیدن بپردازید. این دوربین از حرکت سینه شما برای نظارت بر نفس کشیدن استفاده می‌کند.

اپلیکیشن گوگل فیت

البته گوگل می‌گوید این قابلیت‌های اپلیکیشن گوگل فیت برای اهداف پزشکی طراحی نشده‌اند و آن هم به خاطر دقت پایینی است که دارند. بدیهیست که هنگام مواجه شدن با مشکلات پزشکی جدی نباید به دوربین گوشی خود اعتماد کنید. این قابلیت‌ها فقط برای بررسی‌های ابتدایی به صورت هفتگی مناسب هستند. گوگل می‌گوید در طول هفته جاری ضربان قلب و عملکرد تنفسی در تمام گوشی‌های پیکسل فعال خواهد شد. سایر گوشی‌های اندرویدی نیز در آینده می‌توانند از این امکانات بهره‌مند شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*