خرید و فروش حواله های ثبت نامی خودرو

خرید و فروش حواله های ثبت نامی خودرو غیر قانونی است

طبق آخرین اطلاعیه شرکت ایران خودرو خرید و فروش حواله خودروهای ثبت نامی ممنوع می‌باشد و عواقب سنگینی را در پی خواهد داشت.

در پی انتشار بعضی از آگهی‌های مربوط به خرید و فروش حواله‌های ثبت نامی در سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی، پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این اقدام مطابق با شرایط مندرج در متن قرارداد با مشتریان ممنوع است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده بعضی از افراد برخلاف ضوابط و مقررات مندرج در بخش‌نامه‌های ایران خودرو حواله‌های ثبت نامی را به شکل غیرقانونی واگذار می کنند.

اطلاعیه جدید ایران خودرو درباره خرید و فروش حواله

در این اطلاعیه آمده است که، هرگونه خرید و فروش حواله خودرو و یا نقل و انتقال امتیاز منتخبین قرعه‌کشی‌ها تا پیش از اتمام مدت زمان ترهین خودرو، ممنوع بوده و هرگونه سوابق سوء ناشی از آن معطوف به طرفین معامله خواهد بود و ایران خودرو در رابطه با این موضوع هیچ‌گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت، پیگیری عواقب ناشی از آن نیز فقط توسط مراجعه قانونی و ذی‌صلاح امکان‌پذیر خواهد بود.

شرکت ایران خودرو در بخش‌نامه‌های خود اعلام کرده است که هرگونه فروش و نقل و انتقال خودرو حتی به شکل وکالتی و یا واگذاری امتیاز منتخبین قرعه‌کشی تا اتمام روز ترهین یک‌ساله ممنوع می باشد و تمام مشتریان می توانند تمام شرایط و محدودیت‌های اعلامی را از طریق سایت رسمی شرکت ایران خودرو مشاهده کنند.

لازم به ذکر است که تعدادی از منتخبین قرعه کشی‌های طرح‌های فروش ایران خودرو، امتیاز خرید خودرو خود را به افراد دیگر می‌فروشند، در حالی که این شرکت نسبت به عواقب این کار هشدار داده و آن را غیرقانونی اعلام کرده است. اقدام مذکور از طریق وکالت بلاعزل، تحویل چک و… به شکل غیرقانونی انجام می‌شود. تا قبل از این نیروی انتظامی هم طبق مصوبات کمیته خودرو، خرید و فروش حواله‌ خودرو را تا یک سال غیرقانونی اعلام کرده بود و به همین علت بعضی از سایت‌ها از پذیرش آگهی‌های خرید و فروش حواله خودرو خودداری می‌کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. حواله اگر غیر قانونی هست، پس غلط می کنید خودرو با حواله می فروشید.

    خودرو فروخته شده باید به نام کد ملی خریدار در خود شرکت پلاک بشه

    با سپاس