گجت های پوشیدنی گلکسی

با ۴ قابلیت مخفی گجت های پوشیدنی گلکسی آشنا شوید

گجت های پوشیدنی گلکسی از قابلیت‌های کمتر شناخته شده‌ای بهره می‌برند که باعث آسان‌تر شدن زندگی کاربران خواهند شد. در ادامه شما را با ۴ قابلیت مخفی این محصولات سامسونگ آشنا کنیم.

گجت های پوشیدنی گلکسی چه برای رهگیری روزش صبحگاهی و یا گوش کردن به موسیقی مورد علاقه استفاده شوند، می‌توانند زندگی هر روزه‌تان را شادتر و غنی‌تر کنند. اما این تنها کار آنها نیست. ساعت های هوشمند و ایربادهای سامسونگ قابلیت‌هایی دارند که راحتی و سادگی را در کارهای روتین شما به ارمغان می‌آورند. در ادامه به چهار مورد از قابلیت‌های کمترشناخته شده گجت های پوشیدنی گلکسی اشاره می‌کنیم.

۴ قابلیت مخفی گجت های پوشیدنی گلکسی

قفل هوشمند

آیا تا به حال پیش آمده که بگویید ای کاش گوشی هوشمندتان در بعضی جاها خودش باز می‌شد؟ با استفاده از قفل هوشمند یا Smart Lock که از اندروید ۵ و سال ۲۰۱۴ در دسترس قرار گرفته است، شما می‌توانید گوشی هوشمندتان را در موقعیت‌ها و مکان‌هایی که برایتان امن هستند، بدون وارد کردن رمز یا اسکن اثر انگشت، باز کنید.

گجت های پوشیدنی گلکسی

با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید تعیین کنید که اگر گوشی هوشمندتان به ساعت‌ گلکسی‌تان متصل بود یا اینکه وقتی گوشی همراه‌تان بود، از حالت قفل خارج بماند. به این ترتیب می‌توانید به سرعت به اپلیکیشن‌هایی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. حتی می‌توانید تعیین کنید در مکان‌های امنی مانند خانه هم گوشی‌تان از حالت قفل خارج شود.

Buds Together

گوش کردن به موسیقی با دوستان لذت‌بخش‌تر است. قابلیت Buds Together که اولین بار در نسخه گلکسی Buds Live ارائه شد، اشتراک‌گذاری موسیقی موردعلاقه تان با دیگران را همزمان با گوش کردن به آن با یک صدای عالی، براحتی ممکن می‌کند.

برای فعال کردن این قابلیت تنها کافی است روی آیکون Music Share در بخش Quick Panel گوشی ضربه زده و ایرباد موردنظرتان را برای اشتراک‌گذاری آن موسیقی انتخاب کنید. وقتی دوست‌تان این دعوت را روی دستگاه خودش بپذیرد، می‌توانید همزمان اما روی گلکسی ایربادهای مجازی خودتان، به آن آهنگ گوش کنید.

Auto Switch

خیلی از ما تنها یک ایربادز اما چندین دستگاه قابل اتصال در خانه داریم. قطع کردن مکرر اتصال بلوتوثی آن از یک دستگاه و وصل کردن آن به دستگاه دیگر واقعا خسته کننده است. عالی نمی‌شد اگر ایربادزتان می‌توانست به صورت خودکار و در زمان نیاز شما، خودش به دستگاه جدید وصل شود؟

قابلیت Auto Switch که با نسخه گلکسی Buds Pro معرفی شد به راحتی اتصال گلکسی Buds Pro شما را به دستگاه‌های مختلف به صورت خودکار مدیریت می‌کند. فرض کنیم وقتی در حال تماشای فیلم روی تبلت گلکسی هستید، روی گوشی گلکسی‌تان یک تماس دریافت کنید. به جای آن که مجبور باشید به صورت دستی ایربادز را از تبلت جدا کرده و آنها را به گوشی‌تان وصل کنید، وقتی شما تماس را وصل کنید، این قابلیت به صورت خودکار اتصال بلوتوثی را از تبلت به گوشی‌تان منتقل می‌کند.

Hand Wash

امروزه بهداشت شخصی بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت دارد، مخصوصا وقتی مسئله شستن دست‌ها مطرح باشد. اما به خاطر داشتن این که مرتب دست‌هایمان را بشوییم می‌تواند در شلوغی کارهای روزمره‌مان سخت باشد.

مدت کمی بعد از اتفاقات سال گذشته که شرایط سراسر جهان را تغییر داد، سامسونگ اپلیکیشن Hand Wash را برای ساعت های هوشمند گلکسی معرفی کرد. این اپلیکیشن روشی عملی اما ساده را فراهم می‌کند تا همیشه به خاطر داشته باشید که مرتب دست‌هایتان را در طول روز بشویید. کافی است ابتدا هشدار این اپلیکیشن را تنظیم کنید تا در زمان‌های معین و مناسب به شما یادآوری کند تا دست‌هایتان را بشویید. با استفاده از به روزرسانی جدید این اپلیکیشن، وقتی شما شروع به شستن دست‌ها کنید، ساعت هوشمند گلکسی به صورت خودکار یک شمارشگر ۲۵ ثانیه‌ای را فعال خواهد کرد که برابر با زمان پیشنهادی سازمان جهانی بهداشت برای شستن دست‌ها است. در بخش داشبورد این اپلیکیشن همچنین می‌توانید رهگیری کنید که در طول روز چندبار دست‌هایتان را شسته‌اید و حتی روند این کار در کل هفته را هم مشاهده کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*