کیا استینگر 2022

قیمت کیا استینگر ۲۰۲۲ اعلام شد

قیمت کیا استینگر ۲۰۲۲ اعلام شد. شرکت کره‌ای کیا با ایجاد تغییرات فنی گسترده در استینگر جدید، قیمت این سدان را نسبت به قبل حدود ۳ هزار دلار افزایش داد.

شرکت کیا اخیرا از مدل ۲۰۲۲ استینگر برای بازار آمریکا پرده برداشت و اکنون نیز قیمت مدل‌های مختلف آن را اعلام کرد. بر اساس اعلام این خودروساز کره‌ای، قیمت پایه کیا استینگر ۲۰۲۲ حدود ۳۶ هزار و ۹۰ دلار است که نسبت به مدل پایه قبل حدود ۳ هزار دلار افزایش قیمت را تجربه کرده است.

جزئیات قیمت کیا استینگر ۲۰۲۲

کیا استینگر 2022

شرکت کیا در حالی قیمت مدل پایه کیا استینگر ۲۰۲۲ را نسبت به قبل حدود ۳ هزار دلار افزایش داد که تیپ پایه GT-Line استینگر اکنون از موتور جدید و قدرتمند ۲.۵ لیتری ۴ سیلندر توربو بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۳۰۰ اسب بخار و گشتاور ۴۲۲ نیوتن‌متر را به تولید برساند؛ در واقع قدرت این موتور از پیشرانه ۲ لیتری قبلی حدود ۴۵ اسب بخار و گشتاور آن نیز حدود ۷۰ نیوتن‌متر بیشتر است. همچنین نیروی این موتور با گیربکس ۸ سرعت اتوماتیک به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. هرچند مشتریان با پرداخت ۲۲۰۰ دلار می‌توانند سامانه چهار چرخ محرک را نیز سفارش دهند.

کیا استینگر 2022

کیا استینگر ۲۰۲۲ مدل GT-Line به شکل استاندارد از نمایشگر ۴.۲ اینچی اطلاعات درون صفحه آمپر، نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی با ناوبری، اندروید اتو و اپل کارپلی، چراغ‌های LED، رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی، تنظیم برقی ۱۲ جهته صندلی راننده، تودوزی چرمی، گرم‌کن صندلی‌های جلو، غربیلک فرمان D شکل چرمی، شارژر بی‌سیم گوشی‌های هوشمند، سیستم صوتی با ۹ بلندگو، کنترل تهویه دو منطقه‌ای و پدال‌های آلومینیومی بهره می‌برد. همچنین برای این خودرو طیف گسترده‌ای از سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده نظیر کروز کنترل هوشمند، هشدار برخورد جلو، هشدار نقاط کور، دستیار حفظ حرکت میان خطوط در نظر گرفته شده است.

کیا استینگر 2022

برای تیپ میانی استینگر با نام GT1 نیز قیمتی حدود ۴۳ هزار و ۶۹۰ دلار در نظر گرفته شده و قیمت نسخه چهار چرخ آن نیز ۴۵ هزار و ۸۹۰ دلار است. این تیپ از موتور ۳.۳ لیتری V6 توئین توربو با قدرت ۳۶۸ اسب بخار و گشتاور ۵۱۰ نیوتن‌متر بهره می‌برد. برای این تیپ در کنار موتور قدرتمندتر مواردی چون لانچ کنترل، کالیپرهای ترمز قرمزرنگ و رینگ‌های ۱۹ اینچی آلیاژی نیز در نظر گرفته شده است. نسخه محرک عقب این تیپ از دیفرانسیل لغزش محدود و نسخه چهار چرخ محرک از سیستم کنترل گشتاور برداری بهره می‌برد. همچنین این تیپ در کابین نیز از امکانات بیشتری چون سانروف، تریم آلومینیومی، سیستم نورپردازی چندرنگ و تنظیم برقی ۸ جهته صندلی شاگرد برخوردار شده است.

کیا استینگر 2022

تیپ GT2 به عنوان بالاترین تیپ کیا استینگر ۲۰۲۲ محسوب می‌شود که قیمت پایه آن ۵۱ هزار و ۲۹۰ دلار بوده و قیمت مدل چهارچرخ آن حدود ۵۳ هزار و ۴۹۰ دلار است. این تیپ از امکاناتی چون نمایشگر سربالا، نمایشگر بزرگ‌تر ۷ اینچی در صفحه آمپر، تودوزی چرمی، سیستم صوتی هارمن کاردون با ۱۵ بلندگو، کنترل الکترونیکی تعلیق، در صندوق هوشمند برقی، تنظیم برقی ۱۶ جهته صندلی راننده و ۱۲ جهته شاگرد هر دو با گرم‌کن و تهویه، گرم‌کن صندلی‌های عقب بهره می‌برد. این سدان کره‌ای از بهار سال ۲۰۲۱ در بازار آمریکا به فروش خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*