خرید اپلیکیشن کلاب هاوس

تلاش توییتر برای خرید اپلیکیشن کلاب هاوس بی‌نتیجه ماند

شرکت توییتر اخیرا برای خرید اپلیکیشن کلاب هاوس پیشنهاد ۴ میلیارد دلاری را ارائه کرد، اما اکنون مذاکرات برای خرید این شبکه اجتماعی صوتی محبوب بدون نتیجه به پایان رسیده است.

اپلیکیشن کلاب هاوس که ورود به آن فقط با دعوت نامه و فعلا فقط برای کاربران آی او اسی ممکن است، امکانی را برای کاربران فراهم می‌کند که آنها می‌توانند در چت روم‌های صوتی در خصوص موضوع‌های مختلف به گفتگو بپردازند. این اپلیکیشن در دوران کرونا به محبوبیت خاصی دست پیدا کرده است و افراد سرشناسی چون مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک و ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس نیز در آن حضور پیدا کردند. این اپلیکیشن در حال حاضر به آمار ۱۰ میلیون کاربر هفتگی فعال دست پیدا کرده است.

توقف مذاکرات خرید اپلیکیشن کلاب هاوس

مدیران توییتر اخیرا برای خرید اپلیکیشن کلاب هاوس پیشنهادی به مبلغ ۴ میلیارد دلار ارائه دادند، اما این مذاکرات بدون نتیجه به پایان رسیده و مدیران این شرکت‌ها نیز در خصوص دلیل توقف مذاکرات جزئیاتی را اعلام نکردند.

خرید اپلیکیشن‌های در حال رشد توسط غول‌های فناوری در گذشته نیز اتفاق افتاده و شرکت فیس بوک با خرید اینستاگرام و واتس اپ توانست با فناوری‌های خود باعث رشد چشمگیر آنها شود. از این رو انتظار می‌رفت این اتفاق برای Clubhouse نیز تکرار شود، اما در حال حاضر مذاکرات برای خرید کلاب هاوس توسط توییتر متوقف شده است.

گفتنی است توییتر قابلیت لایو صوتی Space را نیز را برای کاربران خود در نظر گرفته است که طی ماه جاری عرضه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*