اسنوا تک

اسنوا تک ؛ سرمایه‌گذاری اسنوا برای احداث یک مرکز جدید فناوری و کارخانه نوآوری

اسنوا برای توسعه ارتباطات علمی و رشد پتانسیل‌های فناورانه خود، مرکز جدید خود را در دانشگاه اصفهان با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاسیس خواهد کرد. این مرکز با نام «اسنوا تک»، بخشی از آزمایشگاه‌های فناوری، تحقیق و توسعه پیشرفته و استودیو طراحی اسنوا را در خود جای می‌دهد.

این مرکز دارای کارخانه نوآوری نیز خواهد بود که پتانسیل‌های این مجموعه را با ایده و تفکرات جدیدی درگیر خواهد کرد تا راهکارهایی جدیدتر در چالش‌های فناوری و پیرامون آن در حیطه‌های اجتماعی شناسایی شده و به این واسطه پاسخ‌هایی دقیق تر به تغییرات بسیار سریع در حیطه‌های مذکور بیابد.

این مرکز در دانشکده جغرافیای دانشگاه اصفهان به مساحت ۲۸۰۰ متر مستقر و اولین مرکز فناوری بیرون از ساختمان‌های اسنوا خواهد بود.

علیرضا حاتمی، مدیر روابط عمومی اسنوا، اظهار داشت: «این مرکز جدید ما را قادر می‌سازد تا در روابط با نخبگان و پژوهشگران، سرمایه گذاری‌های جدیدی را شکل دهیم، سرمایه گذاری‌های موجود را در مسیر جدید قرار داده که مجددا بر تعهد ما به پیشرو بودن فعالیت‌ها تأکید می‌کند. با این سطح از ادغام و همکاری ، ما نشان می دهیم که چگونه می‌شود از تحول سبک فکری برای دستیابی به چابکی، کارآیی و حفظ مزیت رقابتی استفاده کرد.»

وی ادامه داد: «این مرکز یک پایگاه ایده آل برای پشتیبانی از یک شبکه پژوهش فناورانه است که به ما امکان می‌دهد تخصص خود را گسترش دهیم و توانایی‌های خود را به مخاطبان بسیار گسترده تری در سراسر کشور و در سطح بین المللی نشان دهیم»

اسنوا تک در اردیبهشت ماه توسط دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اینا توهم برداشتنشون…
    وقتی جنس با کیفیت کره ای رو اجازه ورود نمیدن،نتیجه ش این میشه که همه متوهم میشن و میخوان به کل دنیا محصول صادر کنن و خودشون رو برتر از رهبران این صنایع میدونن…خخخخخخ
    کاش تو کشوری بودیم که لااقل اختیار انتخاب اسباب و وسایل زندگیمون رو داشتیم،بقیه ش بخوره تو سرشون